Wpis z mikrobloga

@wyc: Ha, to spróbuj, ja już miałem tam kilka fajnych akcji, oraz dwie tragiczne. Moją najgorszą był między innymi ostatnio sławny uboatline(kupowałem po 7,50, a sprzedawałem po 5zł). Nie chcę wypowiadać się na temat byłego prezesa tej spółki, bo nie wiem co mi za to grozi.
@piti54: mirku, uważasz że teraz jest czas na kupno tricepsa? ładna korekta się zrobiła :). Myślisz, że w dłuższej perpsektywie dojdzie do poziomu 1zł? potrzebuje coś kupić bo hajs leży. W razie czego mogę zrobić stratę bo podatki mnie zjedzą ʕʔ. Jak myślisz?
@wyc: Ogólnie powiem ci tak, sytuacja na rynku głównym jest wyjątkowo nie pewna, ze względu na zawirowania w Ukrainie i Grecji. Na newconnect kryzysy nie oddziałują tak bardzo. Triceps pokazał najlepszy raport w historii 4 kwartału, ale i tak spodziewałem się czegoś lepszego(za słaba rentownośc). Przychody rosną w dobrym tempie, nad rentownością zdecydowanie trzeba powalczyć. Spółka poprawiła komunikację z rynkiem, powiększyła sieć sprzedaży w styczniu, oraz rozpoczęli nową działalność - szkolenia.