Wpis z mikrobloga

Mirki, Fiat Croma, co powiecie? Trochę #niepopularnaopinia, bo auto się nie przyjęło na rynku, ale moim zdaniem to bardzo ciekawa propozycja i ostatnio wpadła mi w oko. Wyposażenie naprawdę robi wrażenie, parametry ma niezłe, wygląda też nie najgorzej, a w tej cenie naprawdę trudno o równie dobry samochód. Rozważam zmianę auta za kilka miesięcy Croma właśnie dołączyła do potencjalnych celów :)
#fiat #motoryzacja #croma
Iudex - Mirki, Fiat Croma, co powiecie? Trochę #niepopularnaopinia, bo auto się nie p...

źródło: comment_6q18pZ09sUUDCqfIfvkhJwpjbNXlHNFz.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iudex: Tak jak wspomniałeś, auto niszowe. Dla mnie nie jest ładne. Trochę to jak Dacia logan MCV, która byłaby o niebo lepszym wyborem. Takiwgo auta nie trzyma sie 5-10 lat w rodzinie, a ciężko Ci je będzie pogonić za 3-4 lata, bo nikt o nim nie słyszał, nie bez powodu się nie przyjął u nas na rynku. Pomyśl o tym. Jeżeli ma to być auto do przemieszczania się z punktu
  • Odpowiedz
@Iudex: Zastanawiałem się sam nad nim, ale zrezygnowałem bo naprawdę ładnie to wygląda na zdjęciach, na żywo, w mieści lekko garbata sylwetka nie robi już takiego wrażenia. Kupiłem dlatego Reanult megane w kombi z navi. Pozatym że dość głośne to nie ma minusów. Mam białe z czarnym dachem i wygląda (moim zdaniem) dużo lepiej.
  • Odpowiedz
@Ponta: Toś dowalił. Dacia Logan, po pierwsze taka sama nisza jak Croma. Po drugie znacznie, ale to znacznie większa. Na co mi siedmioosobowe auto? Czy nie zależy mi na wyglądzie? Może nie w pierwszej, ale w dalszej kolejności tak. No i umówmy się, Croma nie wygląda źle, to nie jest Multipla. Chyba trochę błędnie zinterpretowałeś to czego szukam :) To zacznijmy od początku:
Po pierwsze chce czegoś większego, bardziej w
  • Odpowiedz
@Iudex: bardzo ładne, moim zdaniem :) raz tym kiedyś jechałem i zapadło mi w pamięć, że dużo miejsca nad głową było (180 here). Można liczyć na w zasadzie pełne wyposażenie, bo ubogich wersji nie było. Gdybyś dalej się tematem interesował, to z mniej oczywistych rzeczy: pod spodem to tak naprawdę jest Vectra w dużej mierze. A na polski rynek szły tylko wersje JTD, nie jestem pewien teraz, ale możliwe, że
  • Odpowiedz
@Iudex: Super auto, tzn, może nie super super, ale generalnie hit na rynku używanym. Temat poruszany przez gazety motoryzacyjne, ale nie tylko. Że jest to okazja widać na gołej dłoni. Dobrze wyposażone, całkiem trwałe i bezawaryjne auto, które idzie za bezcen. Oprócz tego, warto wymienić jeszcze:
- Alfe Romeo Crosswagon. Ten sam dobry dizel 1.9 jtd, wyśmienity napęd na 4 koła(generalnie konstrukcja taka jak quattro), a jeżeli chodzi o bezwaryjność,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@michpio86 Forda T sobie od razu kup xD
Kurde, to auto ma dziś 12 +/- a Ty się w ogóle zastanawiasz nad czymś takim i porównujesz do aut z bieżących roczników?
  • Odpowiedz
@jmuhha: O skubana xD
Rapida już nie ma, miał piękny pogrzeb. Spoko się jeździło, nie wykonałem w nim dosłownie żadnej naprawy przez 4 lata użytkowania. Jak na ten budżet to przyzwoite auto, dla osób które nie oczekują zbyt wiele. Miałem dość podstawową wersję wyposażenia, silnik 105 koni. Dużym plusem był bagażnik, który starczał nawet dla rodziny 2+2 z pakowaniem do niego wózka, łóżeczka turystycznego etc. Jeździłem rapidem 4 lata. Spoko
  • Odpowiedz