Wpis z mikrobloga

Nowa Syrena AMZ-Kutno już na drodze (wideo)

Generalnie wiele jest do dopracowania, zupełnie niepraktyczna jak na nasze czasy jest klapa bagażnika jak z sedana, ale myślę, że jako miejski samochód dla kobiet może się sprawdzić doskonale. Sam prototyp nie jest jakoś rewelacyjnie wykonany - krzywe blachy, ale to pewnie kwestia wprawy.

#polska #samochody #motoryzacja #syrena #kutno #polskiesamochody #mikroreklama #obrazekdlazwiekszeniaatencji
pogop - Nowa Syrena AMZ-Kutno już na drodze (wideo)

Generalnie wiele jest do dopra...

źródło: comment_EKcV89h1kzbTOWP9KhpY3kajvu6sVUv8.jpg

Pobierz
  • 3
@pogop: akurat Syrenki bronił nie będę ale co niepraktycznego jest w takich autach jak Mini, C1, Aygo, Fiacie 500 czy Smarcie? Przecież to idealne auta miejskie, którymi jeździmy przez 99% czasu sami (pozostały czas z 1 pasażerem), za bagaż robi nam torba na laptopa, raz na kilka dni jedziemy na zakupy. Jak widzę jak mój znajomy łatwo znajduje miejsce do zaparkowania pod pracą swoim Smartem to mam ochotę mu go podpalić...
@pogop: Jedynym ratunkiem dla tego auta (oprócz dopracowania stylistycznego, bo teraz jest po prostu słabo) jest superniska cena i przedstawienie auta jako nowoczesny grzybowóz, konkurencje dla najtańszych aut miejskich.