Wpis z mikrobloga

#flight #lot #film #filmnawieczor #polecam #ogladajzwykopem

Właśnie skończyłem oglądać 'Flight' (celowo nie mówię, że 'Lot' bo 'Lot' wchodzi do kin dopiero za 5 dni)

Warto zobaczyć. Ciężko tu mówić o wzbudzaniu jakichś wielkich emocji, byciu zszokowanym efektami czy genialną grą aktorską, ale z pewnością jest to film ponad średnią i warto go zobaczyć. Po prostu dobra produkcja warta kojarzenia.

PS: Nie wiem czy polecić pójście na to do kina czy ściągniecie. Z pewnością pierwsze 30-40 minut warto zobaczyć w kinie, ale cała reszta jest raczej lepsza na domowej kanapie. ;)
  • 7
  • Odpowiedz
@el-em: Pilot alkoholik wyprowadza samolot z katastrofy i ratuje sporo ludzi - ale jest nawalony i naćpany. Napisałem Ci tyle ile przeczytałbyś na filmwebie. Dalej jest tylko dalszy rozwój sytuacji, no ale nie będę psuł filmu.
  • Odpowiedz
@nodikv: Jak dla mnie Flight jest (poza Django) najlepszym filmem ostatnich kilku miesięcy.

Bardzo mi się spodobał scenariusz-fajna dobrze napisana historia. No i gra Denzela. Na pewno nie 10/10 ale chyba najlepsza jego rola jaką widziałem.

Dobrze się ten film oglądało, ani trochę się nie dłużyl :)
  • Odpowiedz
@zoniu: Podpisuję się obiema rękami pod wszystkim co piszesz. Poza tym najlepszym filmem, bo IMO tutaj lepszą pozycję mają Sęp i Drogówka - zdecydowanie przełamujące rutynę polskich, beznadziejnych produkcji.

tak czy inaczej Flight jest dobrym filmem i tak jak napisałem, warto go znać.
  • Odpowiedz
@nodikv: Jeszcze tych filmów nie widziałem, ale liczę na to, że Drogówka będzie chociaż w połowie tak dobra, jak o niej mówią ludzie.
  • Odpowiedz