Wpis z mikrobloga

@marahin: Wołam @Zakarin może cię przyjmie do mojego korpo gdzie mamy mały procent podatku więc nie będą Cię okradać z niczego. Chyba 0.5% podatku. Ja obecnie przestałem grać koło 24 stycznia. Raczej w miningu nie było zmian. Jest on średnio opłacalny. Głównie w WH,null coś zarobisz ale nikt z nas tam nie kopał chyba że Zakarin coś ma na oku. Kopanie w low sopbie odpuść szybko cię zgankują. W HI jest
@marahin: A co do plexa - jak chcesz legitny czas gry, kup gtc np na keye.pl albo jakimś ebayu albo innym cosiu. Nielegitny lata po 30zł na allegro, ale można wykosić bana czasowego albo odessanie z konta odpowiedniej kwoty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie możesz jeszcze pójść do eve university jeśli angielski nie jest dla ciebie przeszkodą, tam mają szkolenia dosłownie z wszystkiego chyba ( ͡°
Godziny latania poszukując bitki


@D4kai: No raczej nie u nas. Zobacz sobie most violent systems na dotlanie. Top3 to jest Catch, czyli tam gdzie siedzi BNI. W tej chwili nasze systemy to jest miejsce gdzie wszyscy zlatują się farmić kille :D
@D4kai: sprobuj kogos zaatakowac na bramie w low fregata :( czy na stacji. Low ma swoje plusy i minusy, przesiedziałem swoje w Molden Heath czy w milicji, wolę jednak null, free for all :D
@D4kai: Najbardziej #!$%@? mnie ta zamiana LPków. Ostatecznie kasa była z tego dobra, ale wolę jak mi bounty z ratów trafia bezpośrednio do walleta w iskach :P Gram sporadycznie, więc lubie prostote.