Wpis z mikrobloga

Ostatnio na facebooku zaprosiła mnie do znajomych 12-letnia córka koleżanki, zaproszenie przyjęłam
Jestem szczerze przerażona tym co się dzieje z dziećmi w tym wieku
Ciągle bierze udział w zabawach "kto jest najbrzydszy ten odpada z gry" czyli inne koleżanki wklejają zdjęcie złożone z kilku zdjęć profilowych różnych osób i reszta kolegów i koleżanek ocenia która dziewczynka jest najbrzydsza i odpada z zabawy
Jakie to musi być poniżające dla tych dzieci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rośnie nam pokolenie pustaków...
#gorzkiezale
  • 36
@pozzytywka: Dajże spokój, ja mam w znajomych swoje młodsze kuzynki. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakimś dziwnym trafem te mieszkające na wsi rosną na karyny, a te z miasta są całkowicie normalne, fajne i da się z nimi pogadać, mimo że są w wieku 11-16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pozzytywka: wiesz co.. Idealizujesz swoje pokolenie. Ja chodziłem do normalnej pedałówy 70/80 lata i pamiętam, że b to samo zjawisko miało miejsce. Natomiast nie było mediów społecznościowych i wszystko się odbywało na poziomie placu zabaw czy szkolnego korytarza. Inna sprawa ze jak patrze na to jakie bzdury wypisuje moja siostrzenica lvl13 na fejsie to mam ochotę nią potrzasnac, dać parę razy z liścia i karnie 3 godziny dziennie słuchanie Led Zeppelin.
@pozzytywka: Ja jestem szczerze przerażony tym, co dzieje się na stronie ze śmiesznymi obrazkami wykop.pl. Ostatnio dziecko znajomej dodało mnie do obserwowanych. Ciągle udziela się w tematach politycznych i pisze w nich bez sensu, poza tym wkleja jakieś niestworzone historie, na kobiety mówi loszki, a seks nazywa zasraniem. Poza tym wkleja obrazki obrażające papieża i wrzuca zdjęcia jakichś losowych dziewczyn z komunikacji miejskiej i z rozmów z tindera. Rośnie