Wpis z mikrobloga

Pillowfight - You're So Pretty

#downtempo #femalevocalists #muzyka #parachutesmusic

@batgirl: wołam Cię bo pewnie domyślasz się kto śpiewa bez klikania i tradycyjnie wysyłam podziękowania za Emily :P

@gaska: pochłonęły mnie 3 płyty, 5 godzin ich słuchałem na nartach, dzięki bo wszystkie od Ciebie! Wreszcie miałem czas na przesłuchanie DJ Shadow i Pillowfight w całości. Będzie w sam raz na drogę na wykopppparty w Polskim Busie.
  • 16
@parachutes: Chciałam dziś wrzucić nawet Pillowfight na mikro, ale zapomniałam ;-) Mi się bardzo wkręciło Get Your Shit Together, ale ogólnie fajna, równa płyta, będę częściej maglować.

I bardzo się cieszę, że zestaw się spodobał :-)
@Ryu: Wiedziałeś, że miesiąc temu Emily Wells nagrała płytę razem z Dan the Automator pod nazwą Pillowfight? Ja ją bardzo lubię, a nie wiedziałem ;)

@gaska: O, wrzucaj, wrzucaj. Będzie bitwa na poduszki. A GYST jest u mnie zaraz za YSP. Fajnie się na nartach przy tym jeździ! W ogóle cool story, zamówiłem na stoku pizzę w takiej budce - do wyboru była mała i duża. Se myślę "ja i
@parachutes: To ja już kilka razy widziałam takie nieszczęścia - mój chłop zawsze bierze duże porcje, gdziekolwiek jemy i potem pęka. Zachłanni jesteście moi drodzy :D

Wrzucę jutro, dorzucę jeszcze kilka innych panienek, które są słuchalne.
@parachutes: Ty mi tu nie trzydziestkuj, jeszcze dużo czasu zostało.

Pewnie, że się nie kończą. Ba, czasem mam wrażenie, że dopiero się zaczynają. Otwieram celtyckie miodowe i piję Twoje zdrowie. Emily już jutro, bo łoże i seriale przyzywają.
@gaska: dzisiaj! :> już jest dzisiaj!! kurde bela! Jutro jest...


@Ryu: Dzięki! :) Emily dzieli i rządzi, jest superutalentowaną multiinstrumentalistką, ma fajny głos i świetny słuch i jest po prostu cudowna :-)