Wpis z mikrobloga

Nie robiłem, w lato nie mam czasu, bo od 7 do 22 robota, dopiero tej zimy się doposażam i w lato mam nadzieję zrobić z tych owoców które mam na podwórku,
@sebmast: pamiętaj że 200 l to jest bardzo dużo pracy ... chociażby przy przygotowywaniu owoców do nastawu albo dezynfekowanie całej aparatury. do tego weź pod uwagę że do czegoś te 200 l (w sumie to pewnie jakieś 170 l) będziesz musiał zlać przy odcedzaniu osadu :P

Coś komercyjnego planujesz ?
Robię to na własny "użytek". Najgorsze właśnie jest to, że nie mam w co tego zlewać. Butelek wystarczy mi na około 30 L, a reszta ? Widzę, że jesteś w temacie, co robisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)?
@kurokaeru:
@sebmast: Ja nie mam takiego problemu bo pędzę tylko 2x20 l to gary od kochanej matulki wystarczą, proponował bym kupić jakiś baniak/baniaki taki np. plastikowe 5 galonowe po wodzie z dystrybutorów i do nich zlewać i nic w nich nie nastawiać by tylko służyły do zlewania. Przy ilości 200 l będziesz musiał nie lada problem, najlepiej by było mieć 1 beczkę więcej do zlewania ale to kolejne 700zł ... i kolejne