Wpis z mikrobloga

"Zalecana dieta wysokokaloryczna"
Chudnę w oczach, nie wiem dlaczego, jem tyle ile jadłam (w sumie to dużo, nigdy sobie nie odmawiam, jem kiedy chcę i ile chcę) schudłam w 3 miesiące 4 kg , potrzebuję jakieś #dietacud znacie ?
Jem dużo mięska (codziennie na obiad mięsko, jak mi się nie chce gotować to pizza/tortilla), śniadanko i kolacja to głównie chleb z szynką, serem, rybą, no czymkolwiek. W międzyczasie jakaś czekolada, jogurt, batonik, owoce. Patrzeć na kalorie przy sporządzaniu diety? Czy po prostu jeść nawet jak się nie chce jeść?

#dieta
  • 20
@PsichiX: wiesz, miałam tak dotychczas, własnie jadłam ile chciałam i waga nie leciała ani w dół ani w górę, te 48kg trzymałam i uważałam "no chciałabym te 2kg więcej, ale jest spoko" ale jak waga zaczyna spadać to smuteczek.
Zawsze byłam szczupła i mogłam jeść za trzech, więc podejrzewam metabolizm mam dobry. Spróbuję dietą jakąś wysokokaloryczną, a jak nie da efektów to idę się badać...
@sekuranka: dam Ci przepis na dietę. Tak więc zaczynamy:

Śniadanie - kanapki z szynką, sałatą i czym tam jeszcze lubisz, do tego jakaś herbata czy sok
2 śniadanie - banany+jogurt
pierwsze danie - zupa
drugie danie - ryż, kurczak, sałatka
podwieczorek - tutaj nie wiem co lubisz, jakieś owoce, może być musli
kolacja - kanapeczki, może być jajko smażone

Unikaj słodyczy bo one zapychają żołądek i nie chce się później jeść.
@sekuranka:
1) Badania jesli wiesz co mowisz
2) Pewnie nie wiesz co mowisz i jesz jak wrobelek wydajac ci sie, ze sporo. Dla przykladu ja wazylem kiedys 66kg i myslalem, ze duzo jem i zawsze bylem najedzony. Poczytalem na temat diety i treningu na przybranie na masie.

Napisze co ogolnie jadlem w ciagu dnia , bo nie chce mi sie rozpisywac na posilki:

owsianka, caly chleb ziarnisty, z 15 dag szynki,
@platkiowsiane: ok wygrałeś, tyle nie przejem w ciągu dnia, ale:
- ja chcę utrzymywać wagę, a jem tyle samo i chudnę :P
- wzrost ma pewnie jakiś wpływ ? Malutka jestem 160cm,
- z tego co wypisałeś no to ten kurczaczek - tak tyle jem, 10dag szynki 10dag serka, moja ulubiona kanapka to ser, szynka, jajko, majonez posypane szczypiorkiem. (3 na śniadanie, 3 na kolacje)
kaszy nie jadam bo nie lubię,
@sekuranka: Ja rozumiem, że tyle nie będziesz jadła, ja miałem ekstremalnie duże zapotrzebowanie, bo jestem ektomorfikiem i w dodatku miałem większą wagę i inny cel.

Jeśli masz przytyć to musisz jeść więcej niż dziennie zapotrzebowanie i być w tym konsekwentna. Jak ja opuściłem jeden posiłek to potrafiłem schudnąć 0,2kg w ciągu nocy taki miałem szybki metabolizm.

Zapomniałem dopisać jeszcze o piciu 3x 2łyżek oliwy dziennie, ale to trochę dużo było może.