Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: A to jak najbardziej polecam te palny. Ten na 1:45 realizowałem (mniej lub bardziej konsekwentnie) kilka razy. Jedyny mankament jaki w nim zauważam to brak typowych treningów siły biegowej (podbiegi, skipy itp.). Teraz próbuję robić ten na 1:30 (oczywiście ze zmienionymi tempami i na dużo gorszy czas - bardziej chodzi mi o ogólne rozłożenie akcentów w treningu), bo posiada rozpisane również treningi na siłę.
@betonkomorkowy: Dłuższy (25 tygodni) ale też ok (przy okazji pozwala zbudować niezła bazę początkowymi wybieganiami). Ja jednak wole treningi ze zmieniającymi się akcentami (rytmy, interwały itp.). ale wiem, że ludzie bardzo chwalą sobie plany z bieganie.pl. Ten, który podałeś również nie zawiera siły biegowej, a osobiście uważam że się przydaje. Biegam gównie po płaskim terenie i dość mocno cierpiałem podczas zawodów gdzie przyszło zmierzyć mi się z dłuższymi podbiegami.
@betonkomorkowy: Aha i moje rady traktuj jako wskazówki niedoświadczonego biegacza opierającego się jedynie na własnych doświadczeniach a nie pro wskazówki. Tez nie biegam długo (jakieś 1,5 roku z hakiem). Biegowych półmaratonów zaliczyłem z 10 ale tylko 2 na zawodach. Reszta to luźne wybiegania. Może jeszcze ktoś dużo bardziej kompetentny się wypowie.