Wpis z mikrobloga

Chyba czas zrobić krok w tył i zastanowić się co dalej zrobić z projektem JavaDevMatt.pl :) pewnie zabiorę się niedługo za jakiś konkretny kurs zamiast takiego "gadania" :D na tematy wokół programowania. Jestem ciekawy Waszego zdania. Więcej informacji w filmiku.
Negocjowanie stawki jako programista + pytania co do przyszłości projektu
http://www.javadevmatt.pl/negocjowanie-stawki-jako-programista-pytania-co-do-przyszlosci-projektu-javadevmatt-pl/
Zapraszam #javadevmatt
JavaDevMatt - Chyba czas zrobić krok w tył i zastanowić się co dalej zrobić z projekt...

źródło: comment_Nm9Fr2ogKfFz7Bpojjbg5RuXdIfejIZh.jpg

Pobierz
  • 15
@JavaDevMatt: Jest videotutorial na YT Arthura Vingoga (pisze z głowy nazwisko) dotyczący programowania w Javie EE. Nie idzie on ścieżką w stylu masz A, tu masz B, tu masz C - teraz se połączcie bo już umiecie. Tylko właśnie idzie od początku do końca z pisaniem aplikacji, która ma już jakąś funkcjonalność. Zaczął od omówienia do czego to, od konfigurowania wszystkiego, wszystkich frameworków, by zacząć tworzyć aplikacje. Po obejrzeniu jego 14
@JavaDevMatt: Zrób coś więcej o libgdx :D Może jakiś nieco bardziej rozbudowany projekt tak krok po kroku? Wiem, że masz już tego trochę bo oglądałem, ale wydaję mi się że można coś dorzucić jeszcze :P
@JavaDevMatt: Nigdy nie znalazłem tuto video w którym robi się konkretnie aplikacje od 0 gdzie gościu wszystko tłumaczy. Każdy video tut to takie pierdu pierdu. Zrób video wprowadzające ogólnikowe, a potem na przykładzie powstawania aplikacji od 0. To więcej nauczy niż ogólniki na 20 partow po 30 minut.
@eovenn: dzięki, czegoś takiego szukałem. oglądałem tutoriale Artura Owczarka i nie do końca mnie to zadowalało, przez co zniechęciłem się trochę. Co z tego, że mówił jak wykorzystywać np. dependency injection przez konstruktor, jak zupełnie nie wiedziałem do czego to wykorzystać. Hibernate już prędzej, bo wiadomo do czego służą bazy danych. W przypadku Springa, nie potrafiłem zbytnio odnaleźć jego zastosowania praktyce.
@wooster: mi to podpasowalo bo masz od poczatku do konca konfiguracje pokazana. Po przejsciu tego spokojnie jestes w stanie przy pomocy dokumentacji zalozyc nowy projekt samemu. Jak programowanie bylo dla mnie czysta zabawa - robilem z Springa inzynierke- tak konfigurowanie tego mnie zniechecalo. Oczywiscie nie obylo sie bez klopotow spowalniajacych prace ale milo wspominam czas spedzony na projekcie. No i jak dostalem sie do pracy spokojnie wykonywalem powierzone mi zadania w