Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam ochotę wybrać sobie w niedalekim czasie jakiegoś smartfona. Budżetowo powiedzmy do 600 zł.

Co polecacie? Zastanawiam się nad Sony Xperia E3, chyba nawet nieźle się prezentuje parametrowo. Konkuruje z M2, chociaż M2 lekko przekroczyłby budżet jakby znaleźć jakieś tanie źródło.

A jakieś inne typy? Co z Samsungami? Zależy mi na płynności, przyjemnie działającym dotyku, dobrym odtwarzaczu muzyki, przyzwoity aparat też wskazany, GPS.

I generalnie skłaniam się ku Androidowi. Chyba, że ktoś przekona mnie do WP :P
#telefony #smartfon #pomocy #kiciochpyta
  • 17
@CienkiPPP: W tym sektorze finansowym - nienajgorzej. Alternatywnie mógłbyś spróbować jakieś chinola, albo coś z serii mini, ale w przypadku pierwszego - cierpliwość przy czasie dostawy, a drugiego - cierpliwość przy działaniu.
@l_________________________________l: No właśnie ramka w E3 mnie trochę zniechęca, na niekorzyść G2 Mini jest to, że z tego co czytałem przez przyciski na tyle obudowy wyłącza się czasem w kieszeni jak jest nawet zablokowany. Teraz jeszcze doszedł mi nowy konkurent - Motorola Moto 2 Gen 2, bo 2 generacja obsługuje karty pamięci i jest najszybszy z tych wszystkich i ma najlepszy wyświetlacz chyba.
Edit: ale #!$%@?, bo 2 gen nie obsługuje
@l_________________________________l: O tych Samsungach nie czytałem zbyt przychylnych opinii. No i teraz mam zagadkę :D Motorola wydaje się najlepszym wyborem ale też pojawiają się dziwne opinie - np. phantom touch, samoczynne włączanie się apek i samocznnie działający dotyk, robi fotki na blokadzie klawiatury itd. Opinie o tym, że po pół roku użytkowania zamula nie mają dla mnie większego znaczenia bo większość ludzi nie ogarnia aplikacji działających w tle :P