Wpis z mikrobloga

Co ja #!$%@?łam, to ja nawet nie xD Wczoraj wieczorem siedziałam z matką i ojczymem i gadaliśmy o pierdołach, bo odkąd przyjechałam, nie mieliśmy jakoś czasu. Mame zapytała, czy chcę piwo, to jej powiedziałam, że nie, bo nie lubię. Zaraz wyciągnęła z barku butelkę wina, że niby domowej roboty, od znajomego. No ok, od razu zaznaczyłam, że nie zeruję, bo już wyrosłam z picia winiaczy pod mostem i że takim winem nie wypada się upijać i zaczęłam sączyć. Ani się obejrzałam, a mamusia już lała mi końcówkę butelki. No to skoro już nalała, to przecież nie wyleję. A jako że mam słabiutką główkę, to lekko się #!$%@?łam. Dochodziła już 3 w nocy, więc wróciłam do swojego pokoju. Przed snem zawsze dzwonię/piszę smsa do swojego niebieskiego, jeśli akurat nie leży obok, więc stwierdziłam, że co tam, że mnie siekło, napiszę. A że miałam na niego ochotę, bo nie widzieliśmy się od prawie tygodnia, to chciałam mu jakoś delikatnie to zasugerować. Sytuacja troszkę wymknęła mi się spod kontroli, bo w rezultacie rano doliczyłam się około 20 wiadomości o tym, jak bardzo byłam napalona. Swoją drogą, okazało się, że w ciągu tych 3 minut, kiedy te smsy pisałam, urwał mi się film i kilku z nich nie pamiętam, żebym pisała. Do tej pory nie możemy z niebieskim wyrobić z beki xD Ale kierwa, nie piję już z matką.
#bekazrozowychpaskow #lobuzkochamocniej
  • 19
  • Odpowiedz
tl;dr

#!$%@?łam

matką i ojczymem

czy chcę piwo

wyciągnęła z barku butelkę wina

nie zeruję, bo już wyrosłam z picia winiaczy pod mostem

a mamusia już lała mi końcówkę butelki

przecież nie wyleję

lekko się #!$%@?łam

urwał mi się film

nie piję już z matką

@ZoltaBardziej: taguj #patologia #konkubinat xD
  • Odpowiedz