Wpis z mikrobloga

@KurtGodel: Hmm szanuje twoją opinie, ale śmiem się nie zgodzić.Dla mnie Powstanie Warszawskie było czymś niesamowitym. Połączeniem dźwięku gitary i sampli (niemalże techno...). Dla mojegu gimbusiarskiego umysłu (wtedy) było to jak gorejący krzak dla Mojżesza ! :D. Dla mnie ta płyta jest równie niesamowita jak Gusła. Chciałbym poznać twoją argumentacje "miernej muzycznej" ;D
@kotletysadobre: no fajnie, że podkreślasz na początku twój emocjonalny stosunek do tej płyty. ale to jest harcerskie granie na prostych akordach, generyczny altrock doprawiony momentami nieudolnym reggae plumkaniem i punkowym prostactwem. no ale jak kogoś chwytają za serce te piękne teksty, podane w takiej formie, to nic mi do tego.
@KurtGodel: Myśle że nie dojdziemy do porozumienia. Myślę że przekaz jest najważniejszy. Co z tego że muzycznie kuleje skoro ogólny przekaz jest 100 razy silniejszy niż zwykła melodia. Polecam wczuć się w utwór "przebicie do śródmieścia" oraz "wiedźma". Każdy interpretuje muzyke na swój sposób , każdy tworzy muzykę na swój sposób i to jest piękne ! :D
  • 0
@duckar: gdzie porównałem? Gdzie napisałem, ze jest lepszy, bo "bardziej skomplikowany" xDDD. Naucz się wyciągać wnioski wykopku i odstaw swoją ignorancje na bok jak chcesz ze mną nawiązać polemikę.