Wpis z mikrobloga

@Raja

tylko naturalne paznokcie

pomalowane lakierem


: / pomalowane krótkie paznokcie to najgorsze co może być. Jak już dziewczyna ma krótkie to najlepiej żeby ich nie malowała w ogóle. Nie ma nic gorszego według mnie od dłoni z kwadratowymi paznokciami pomalowanymi w oczojebnym kolorze. Absolutely disgusting. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Dla przykładu, straszna szkoda wg mnie że Taytay ma krótkie paznokcie które zawsze musi pomalować na jakiś wyrazisty kolor bo to absolutnie zmienia moją ocenę jej wyglądu pomimo tego że ubiera się świetnie i twarz ma prawie perfekcyjną. Na
V.....a - @Raja

tylko naturalne paznokcie
pomalowane lakierem

: / pomalowane kró...

źródło: comment_pNIHDuJ4qt66SKW6uNjGQYuBk2VWvPyy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vetala: haha no co Ty, kwadratowe najgorsze.
a te wyżej w kolorze fuksji są co najwyżej przeciętne jeśli chodzi o kształt

no ale myślałam, że dyskusja o frenchu, a nie o kształcie paznokci :(
  • Odpowiedz
@beaver: a widzisz, dla mnie te paznokcie które wrzuciłem jako pierwsze są około 8.5/10. Strasznie lubię długie i obłe przy końcowce paznokcie. Te drugie mają maks siedem bo są długie ale kształt mają dosyć nijaki. Szanuję za to ludzi którzy mają inne gusta w paznokciach. Paznokci na świecie starczy dla każdego.

Przepraszam, już nie będę się udzielał bo na temat frencha nie mam chyba nic ciekawego do powiedzenia : (
  • Odpowiedz
@Raja: no, mi się nie podobają. Mógłbym powiedzieć dlaczego ale chyba nie muszę, będziesz się źle potem czuła i co : C

@intruzzz: fetyszysta. Zwracałem uwagę na paznokcie u kobiet od małego i od małego nie lubiłem jak za rękę biorą mnie kobiety z krótkimi paznokciami albo z pomalowanymi na zły kolor, jak trzeba było przejść przez pasy czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz