Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło to ja nawet nie...
Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu byłam na tej policji i wiecie co?
Ja rozumiem, że mnie jako osobę poszkodowaną policja nie musi pocieszać, głaskać po główce i mówić, że się wszystko ułoży, ale do ch* wafla bronić oskarżonego ?
Koleś złożył zeznanie, ze te wszystkie wiadomości do mnie były tylko złośliwością i że generalnie chciał mnie tylko zdenerwować. A w ogóle to był pijany.
W głębokim poważaniu miałam jego żałosne zeznania i upieram się przy wniosku o ściganie i tu padły słowa, które chyba od obiektywnej policjantki paść nie powinny:

Teraz to Pani zachowuje się złośliwie.

I zapytała czy zdaję sobie sprawę, że ten NIESZCZĘŚNIK może pójśc siedzieć.

Jprdl. Nie mam pytań. Normlanie #patologiazewsi
#policja
Wołam bo chcieliście wiedzieć co dalej @Nenciak: @kepa0:
  • 137
@rozowy_dzban: nie pójdzie siedzieć... dostanie zawiasy, a te mu się przydadzą; tobie też bo jak coś nabroi to WTEDY pójdzie siedzieć z automatu. Ja bym ciągnął sprawę dalej. Btw. jak jakiś taksiarz zmusił moją #!$%@?ą koleżankę do loda to też właśnie policjantka do niej: "a może chciałaś za darmo dojechać i tak mu zapłaciłaś?" - policjantki to #!$%@? straszne...
@rozowy_dzban: Kiedyś przyładował we mnie samochód ciężarowy jak zatrzymałem się na światłach. Ponieważ kierowca nie chciał iść na ugodę, a moje auto już się do niczego nie nadawało to wezwałem policję. Prosił, żeby tego nie robić bo "w zeszłym tygodniu już miał podobną sytuację"... no #!$%@?... Nic to, dzwonię po policję bo samochód może i dużo wart nie był, ale lepiej mieć ugodę albo papier z policji żeby walczyć o kasę.
@rozowy_dzban: Z tego co pobieżnie przeczytałem w twoim poprzednim wpisie ten koleś ma 26 lat. Czyli jest do dorosły człowiek a nie gówniarz - powinien zdawać sobie sprawy że takie zachowanie jest karalne. Skoro wysyłał ci sms-y grożąc czy też sugerując że cię zgwałci to jest to podręcznikowy przykład stalkingu. I za to się idzie siedzieć.

Cała racja jest po twojej stronie a zachowanie policjanta jest poniżej wszelkiej krytyki - taki