Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło to ja nawet nie...
Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu byłam na tej policji i wiecie co?
Ja rozumiem, że mnie jako osobę poszkodowaną policja nie musi pocieszać, głaskać po główce i mówić, że się wszystko ułoży, ale do ch* wafla bronić oskarżonego ?
Koleś złożył zeznanie, ze te wszystkie wiadomości do mnie były tylko złośliwością i że generalnie chciał mnie tylko zdenerwować. A w ogóle to był pijany.
W głębokim poważaniu miałam jego żałosne zeznania i upieram się przy wniosku o ściganie i tu padły słowa, które chyba od obiektywnej policjantki paść nie powinny:

Teraz to Pani zachowuje się złośliwie.

I zapytała czy zdaję sobie sprawę, że ten NIESZCZĘŚNIK może pójśc siedzieć.

Jprdl. Nie mam pytań. Normlanie #patologiazewsi
#policja
Wołam bo chcieliście wiedzieć co dalej @Nenciak: @kepa0:
  • 137
  • Odpowiedz
@rozowy_dzban: Tak swoją drogą to może jednak rozważ odpuszczenie, bo koleś wydaje się niezłym psycholem. Ty go znasz, więc wiesz, czy jest do czegoś większego zdolny, ale to nie zawsze jest tak proste. Takie sprawy nie zawsze są takie proste, że typek pójdzie siedzieć i wszyscy będą szczęśliwi.
  • Odpowiedz
@rozowy_dzban: To żaden stalking a groźby karalne. Jeno żeby były karalne to musisz realnie się obawiać o siebie. Jeśli tak jest to musisz o tym powiedzieć, że się boisz, że się nerwowo rozglądasz jeśli tak jest.
Natomiast jeśli chodzi o warunkowe umorzenie postępowania przygotowawczego (w tym przypadku dochodzenia) to wniosek składa prokurator razem z uzasadnieniem. Wówczas ustala się sam okres próby (od roku do dwóch) i do tego mogą być nałożone
  • Odpowiedz
@rozowy_dzban:

zadawanie powaznych pytan na wypok

masz ty rozum??
moim zdaniem policjantka moze miec sporo racji. Zastanow sie czy chcesz typkowi spierniczyc zycie, juz sie pewnie najadl strachu i zwyciezylas. Pewnie przesadzasz jeszcze i nic takiego sie nie dzialo, w zasadzie to tylko smski z tego co piszesz.
a wikopki to nie od dzis wiadomo, zawsze najcfansi zawsze zeby kogos #!$%@?, a gdy ich spotyka jakas trudna sytuacja w zyciu to
  • Odpowiedz