Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło to ja nawet nie...
Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu byłam na tej policji i wiecie co?
Ja rozumiem, że mnie jako osobę poszkodowaną policja nie musi pocieszać, głaskać po główce i mówić, że się wszystko ułoży, ale do ch* wafla bronić oskarżonego ?
Koleś złożył zeznanie, ze te wszystkie wiadomości do mnie były tylko złośliwością i że generalnie chciał mnie tylko zdenerwować. A w ogóle to był pijany.
W głębokim poważaniu miałam jego żałosne zeznania i upieram się przy wniosku o ściganie i tu padły słowa, które chyba od obiektywnej policjantki paść nie powinny:

Teraz to Pani zachowuje się złośliwie.

I zapytała czy zdaję sobie sprawę, że ten NIESZCZĘŚNIK może pójśc siedzieć.

Jprdl. Nie mam pytań. Normlanie #patologiazewsi
#policja
Wołam bo chcieliście wiedzieć co dalej @Nenciak: @kepa0:
  • 137
  • Odpowiedz
@rozowy_dzban: rozumiem.. to tym bardziej znajdz sile i dociagnij wszelkimi metodami to do konca, oszczedzisz nerwow kolejnej dziewczynie.

tak pomyslalem, nie ma jakis terapii/osrodkow zamknietych dla takich ludzi? zrownowazona psychicznie osoba nie jest w stanie napisac kilkuset sms'ow..
  • Odpowiedz
Gdzieś w komentarzach chyba bo nie czytałem wszystkich. Dobry typ xD Widać, że jakiś mało rozgarnięty co nie zmienia faktu, że przeprosił i robienie komuś burdelu w papierach przez pijackie esemesy nie jest ok. Przecież koleś chce tą sprawę załatwić poza sądem czyli jednak coś tam sobie przemyślał.


@RexxarHell: #!$%@?. przeciez to jakis psychol, kto normalny dreczy ex w takich ilosciach. stalking to stalking, ci ludzie nie maja rowno pod kopula.
  • Odpowiedz
@RexxarHell: alkohol nie zwalnia z odpowiedzialności za to co robisz, poza tym smsy, które niby były pisane pod wpływem są napisane poprawnie pod względem gramatycznym i nawet są przecinki! Kto pijany stawia przecinki, no sorry. Kolejna bzdura
  • Odpowiedz
#!$%@?. przeciez to jakis psychol, kto normalny dreczy ex w takich ilosciach. stalking to stalking, ci ludzie nie maja rowno pod kopula. Widac, ze do tego tchorz, wiec tym lepiej - bardziej odczuje skutki takich akcji.


@mentosh: Jak już rozmawiamy tak bezpośrednio to...Ty #!$%@?. Znasz TYLKO i wyłącznie obraz jednej strony. Zbudowałeś sobie obraz ziomka stalkera psychola, który wykreowała strona w tej sprawie.

Dam Ci przykład rozstałem się z dupą bla
  • Odpowiedz
@kodekscywilny: w sumie coś w tym jest. Jak miałam 14 lat to dostałam #!$%@? od czterech #!$%@? lasek w biały dzień. Policja umorzyła sprawę, bo laski były z jakichś patologicznych rodzin i MOGŁO IM SIĘ TO ZDARZYĆ.
  • Odpowiedz
@rozowy_dzban: Nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy z obu Twoich wpisów, ale wszyscy Ci mówią "ciśnij gnoja" itp.

Moim zdaniem jednak powinnaś rozważyć propozycję mediacji. Nie wiem jak to wygląda na poziomie postępowania przygotowawczego (policji), ale u takiego mediatora sądowego to sprawa wygląda tak, że albo koleś płaci określoną stawką (którą negocjujecie w obecności tego mediatora) albo wyrok. Także moim zdaniem lepiej od niego wycisnąć parę tysi bo z tego
  • Odpowiedz
Jak już rozmawiamy tak bezpośrednio to...Ty #!$%@?. Znasz TYLKO i wyłącznie obraz jednej strony. Zbudowałeś sobie obraz ziomka stalkera psychola, który wykreowała strona w tej sprawie.


@RexxarHell: #!$%@? jak ta policjantka. To jest tylko mirko. Czytam wpis, wiec wierze @rozowy_dzban i komentuje to co widze. Jesli rzeczywistosc jest inna - no coz, to nie jest moje zycie.

Dam Ci przykład rozstałem się z dupą bla bla gadka szmatka i pisze jej
  • Odpowiedz
@blyskotliwy: nie chodzi mi o pieniądze, czy nawet to, żeby poszedł siedzieć. Każdy, absolutnie każdy, wyrok mnie satysfakcjonuje, który zagwarantuje mi spokojny sen bez obaw czy jutro czasem nie zostanę zgwałcona. I wątpię, żeby rozmowy z mediatorem mi to zagwarantowały.
@kodekscywilny pytań mam wiele, więc niedługo napiszę :)
  • Odpowiedz
@mentosh: nie znasz się na sądownictwie i nie masz pojęcia o czym piszę, ugoda poprzez mediację kończy się na "warunkowym odstąpieniu od kary" i oznacza to, że w przypadku podobnego popełnienia tego samego przestępstwa cały czas się liczy tak jak w przypadku zawiasów.

a poza tym rzucasz się jak nie wiem co na to, że ktoś kogoś stalkuje przez sms, a sam wyzywasz ludzi przez internet od stulejarzy

@rozowy_dzban:
  • Odpowiedz
Nie mogę uwierzyć w to co czytam. Przecież laska nawet nie napisała szczegółów sprawy, tylko streściła sytuacje dosłownie w kilku zdaniach. Jakim cudem możecie wydawać w komentarzach takie wyroki. Nie wiadomo co jej dokładnie napisał i jak długo to trwało, bo tak na dobrą sprawę mogło to być kilka smsów w ciągu jednego wieczoru. Nie wiadomo też czy laska nie przesadza i nie wyolbrzymia skoro też policjantka (która na pewno nie
  • Odpowiedz
@mentosh: Tak w skrócie bo nie mój cyrk, nie moje małpy.

Ja #!$%@? ale z Ciebie hipokryta xD...napisałem Ci, że znasz opis sytuacji tylko jednej strony w tej sprawie. Stwierdziłeś, że #!$%@? głupoty ale w sumie to jest fakt i jak w sumie nie jest do końca tak jak opowiada @rozowy_dzban to #!$%@? z tym nie twoje życie. Pytanie to na #!$%@? się w ogóle udzielasz.

Drugiej kwestii w ogóle nie
  • Odpowiedz