Wpis z mikrobloga

  • 797
Też tak macie, że po wstaniu rano jesteście głodni ale nie chce wam się nic jeść? W sensie jedzenie czegokolwiek jest jest nieprzyjemne i trzeba się do niego trochę zmusić. Tak jakby układ pokarmowy jeszcze się nie uruchomił.

#firstworldproblem #jedzenie #rano #sniadanie
  • 80
  • Odpowiedz
@Mleko: dlatego ja prawie nigdy nie jem śniadania od razu po wstaniu - zawsze czekam 2/3 godziny. U mnie to na pewno nie jest spowodowane piciem kawy, bo pije jej mało.
  • Odpowiedz
Też tak macie, że po wstaniu rano jesteście głodni ale nie chce wam się nic jeść?


@Mleko: wstań wcześniej, przebiegnij się - pomaga :)
  • Odpowiedz
@Mleko: Ja tam zawsze jestem głodny i zawsze jedzenie jest dla mnie największą przyjemnością. Nigdy nie mogłem zrozumieć jak ktoś mówił że on to rano nie może jeść
  • Odpowiedz
@Mleko: do pracy ... godzinka z hakiem na to żeby poczuć smak i dopiero śniadanko :)
Pamiętam do dziś jak w podstawówce mama kazała mi jeść przed 7rano śniadanie zanim wybrałem się do szkoły ... nawet po wódzie na studiach tyle nie rzygałem co rano w tamtych czasach ;( Nie wchodziło, a tu na siłę :(
  • Odpowiedz
@Mleko: ja ogólnie średnio przepadam za jedzeniem. Gdybym nie wiedział, że muszę jeść, to bym nie jadł :-P strasznie dużo czasu się traci na przygotowywaniu dań.
  • Odpowiedz