Wpis z mikrobloga

#dziambor #knp #czystyubaw #heheszki #4konserwy #bandaczworga #korwin #jkm

Dziambor se chyba wychlał na odwagę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Początek jakbym czytał post #bonzo. ()

"Szanowni hejterzy, którym to od kilku tygodni tzw. "Banda Czworga" myli się z partią, która dotychczas programowo w 100% odpowiadała waszym wymaganiom: W związku z tym, że chociaż nic w tej kwestii się nie zmieniło, a cała wasza moc przerobowa poświęcona jest zaspamowywaniu m.in. mojego profilu prymitywnymi docinkami, szerzeniu kłamstw i manipulacji, uprzejmie informuję, żę będę od teraz blokował każdego, kogo wpisy będą świadczyły o brakach kultury, problemach emocjonalnych, czy braku zdolności rozumienia i reagowania na słowo pisane. Nie zamierzam tracić ani chwili dłużej na użeranie się z waszymi zamkniętymi umysłami. Polecam wam natychmiast odlajkować mój profil i nie wracać aż nie uda się zmądrzeć.
Mam dziś dobry humor Emotikon smile Na zakończenie polecam czytadełko Emotikon smile Dobranoc!"

https://www.facebook.com/ArturEDziambor?fref=nf
  • 17
@weeden: Normalnie napisał. Inna sprawa, że przegapiłem, bo go już dawno odlajkowałem.

Żal tych młotów co wystawiają Wilka zamiast popierać Krula Korwina.
@Lele: Ja w tym temacie jestem zupełnym lemingiem. Obie partie mają program, który mi mniej lub bardziej pasuje, więc będę głosował na tą co ma więcej w sondażach.
@weeden:

1. wywołaj gównoburzę i od dwóch miesięcy podkręcaj ją wrzucaniem co dzień oszczerstw, uszczypliwych komentarzy i wystąpień, do sieci, oskarżając drugą stronę o agenturę, pisizację, wipleryzację, działanie w ramach "spółdzielni WOGO" czy nawet - wkupywanie się w łaski n.p. Bartosza Jóźwiaka poprzez (rzekome) zatrudnienie go na stanowisku asystenta poselskiego..
2. strzel focha i wydaj oświadczenie, że jesteś ofiarą złośliwych komentarzy osób, które się z Tobą nie zgadzają, czyli typowe: "łapaj
@szurszur: Nie czytam jego komentarzy pod postami. KNP dawno odlajkowane. Nie wiem, co dzieje się w komentarzach, ale jeżeli 95% ludzi przejdzie do KORWiN-a, to coś jest na rzeczy. Niech hejtują tylko małolaci... Jak tak zacznie usuwać to z 22k zostanie 2. #!$%@?, chcemy wolności, to wolność słowa liczy się przede WSZYSTKIM. #!$%@?ć takie pseudo prawactwo ze strony dziambora.
@weeden: myślę że żaden wolnościowiec nie jest za aresztowaniem czy ukaraniem grzywną TVP. Natomiast 1) nie podobają się nam takie tandetne żarty, oraz 2) wolelibyśmy nie fundować tego badziewia (abonament / oszust Tusk itd).