Wpis z mikrobloga

@Alkonauta: imo ciężko ocenić teraz. Machine Head? Bardzo ich lubię, ale nie wiem, czy będzie takim 'legendarnym' zespołem. Dla mnie Meshuggah może stać się taką legendą ze względu na wyznaczenie 'nowego kierunku', powstało wiele zespołów djentowych, no i nie zapominajmy o utworze 'Bleed' :)
@ilopan33: MH wystrzelało się za bardzo już na pierwszej płycie, zresztą to co grali później to jedynie unowocześnianie starych patentów. Meshuggah to dla odmiany zbyt sterylne i niszowe granie jednak. To, że powstało trochę kapel zainspirowanych ich dokonaniami niewiele zmienia skoro ich sumaryczna rozpoznawalność będzie na poziomie niższym niż jakiejkolwiek kapeli z mainstreamu.
@Alkonauta: Jeśli chodzi o metal to musi to być kapela, która trzyma klimat i jednocześnie przebiła się do mainstreamu. Chyba takiej nie ma.
Z rockowych czy takich zahaczających o metal to może coś się znajdzie
@MrXavery: Właśnie czekam jak się dalej rozwiną. Początek mieli naprawdę konkretny, na żywo grają genialnie. Ostatnie płyty trochę gorsze, ale ich jeszcze nie przekreślam.
@kma1987: miał to cos ale ze się rozstali z nickiem to juz wgl. Travis odszedł sam z siebie ale decyzji o #!$%@? Nicka nigdy nie ogarne.


Zauwazylem ze na żywo z tym nowym perkusista grają wolniej wszystkie kawałki :/
@kma1987: też nie...za wcześnie chyba gdybac o legendarnych zespołach, które maja zaledwie 20 lat albo maja tyle i nie zaliczają się do grona wybranych.