Wpis z mikrobloga

@XpruF: Koleś był obrzydliwie "głupiomądry" - na wszystko miał jakiś pogląd, a każdy był tak samo nieuzasadniony i bezwartościowy. Taka młodzieżowa wersja Janusza Cebularskiego, co to siedzi przed telewizorem i komentuje światowe wydarzenia tonem eksperta - tylko że damianero stał przed kamerką.
Damianero to gość albo bardzo głupi albo bardzo mądry
Głupi bo: nie znam innego przykładu tak łatwego pozbywania się pieniędzy, a raczej marnowania potencjału. Ze swoim głosem, humorem (tym z początków bo potem jego filmy stały się głupkowate - mowa nie tylko o "Filozofero") mógł dorobić się naprawdę gigantycznej ilości subskrypcji. Był zabawny, rozpoznawalny i tak dalej. A co za tym idzie - zacząłby zarabiać na YouTubie kasa. A jak wiemy, większości
@kopytko1234:

Skoro wiesz, że widziałem co najmniej jego film na temat Grażyny Żarko

Dobra, sześciu minut.

Bardzo wziąłeś do siebie moja wypowiedź, zupełnie niepotrzebnie. Wypowiadam swoje zdanie na temat filmu który zamieściłeś, a ty się zachowujesz jakbym krzywdził twoją matkę

Co
Ty
właśnie
napisałeś?

Przewiń dwa swoje posty wyżej, gdzie sam napisałeś "IMHO". Czyli że to nie ma odpowiednika w języku polskim?

Pisałam gdzieś o wydźwięku.

Nie można napisać po polsku
@BlutaczPLS: Nie spałem od wczoraj, jeszcze sie nie kładłem gdy to pisałem. Mogę więc popełniać literówki. W tym stanie o nie łatwo.

Jak zarabiać? Z reklam jutuba. On miałby dużo subskrypcji oraz wyświetleń filmów.