Wpis z mikrobloga

Mireczki, małe #chwalesie, tylko, że nie "sie" a pewną firmę, dokładniej #corsair. TL;DR na końcu.

Krótko co się stało:

1. Kup obudowę Corsair w Agito
2. Po kliku dniach używania okazuje się, że nie działa jeden przedni USB. ; <
3. Napisz do Agito - odpisują, ze masz przysłać te 7 kilogramów blachy do Warszawy.
- Nie może być do Katowic? (Bliżej - nawet bardzo.)
- Nie!
4. #!$%@? się lekko, napisz do Corsair'a:
- Oki, wszystko już wiemy. Przyjdzie do ciebie mail o tym, że trzeba obudowę wysłać - wywal od razu do kosza, jak będziemy mieli przedni panel to ci go wyślemy. :)
- Nie mamy teraz tej części, zamówiliśmy i będzie 31 stycznia.
- No oki, dzięki wam! :)
5. Dostań maila od UPS, że paczka już jedzie.
6. Dostań ją kolejnego dnia.
7. Happiness ;)

Prawdopodobnie przesyłka kosztowała więcej niż obudowa, ale co tam, liczy się klient. :)

I kij w oko #agito, trzeba sobie samemu radzić.

TL;DR:


#pcmasterrace #komputery #gwarancja #coolstory #chwalefirme
IreuN - Mireczki, małe #chwalesie, tylko, że nie "sie" a pewną firmę, dokładniej #Cor...

źródło: comment_uFXUHPKeBVqdQwfwepNl0zd9p79uzJp8.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@plnk: ja nic więcej od tej firmy nie biorę, regnum niby super duża obudowa, dużo miejsc na wentyli ale wykonanie przedniego panela to jest DNO(przycisk resetu nie działa, przycisk włączenia psuje się średnio co tydzień, tj oba się zapadły i trza odczepiać przód i podnosić je do góry, po prostu słabiutki klej), do tego zasilacz bequieta tyle musiałem wysiłku w to włożyć żeby go przykręcić bo ktoś źle wymierzył otwory
  • Odpowiedz
@IreuN: Fractal Design też bez żadnych problemów wysłał mi gniazdo na jacki z przedniego panelu które rozwaliłem odchodząc od komputera nie ściągając słuchawek z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz