Wpis z mikrobloga

Gdzie najtaniej w #warszawa zrealizuję takie zamówienie:

Konsola #ps4 + pad
The last of us
Little Big Planet 3
Diablo3 + dodatek
Fifa 15
GTA V

?
Sprawdziłem w www.swiat-gier.com i wychodzi ~2600zł. W Euro RTV AGD ~2800zł. W ultima.pl też coś koło 2800zł.
Z tego, co widzę, to najlepiej zamawiać w różnych sklepach, bo w ultima.pl Fifa najtańsza za 189zł, w Euro Diablo3 w promocji za 179zł, a resztę w swiat-gier.com.

CZY BRAĆ NAKŁADKI NA ANALOGI DO PADÓW I STOJAK DO KONSOLI, ABY STAŁA PIONOWO?

Może ktoś coś podpowie?
#konsole #playstation
  • 44
@sortris: nie wiem, pewnie nie ma różnicy poza tym, że te są w ładnym opakowaniu. Sam się nad nimi zastanawiam bo lewy analog już średnio wygląda a konsolę mam z dnia premiery. Podobno później to poprawili tzn. w nowszych już się tak nie ścierają, ale nie wiem ile w tym prawdy.

BTW. musisz kupować wszystko na raz? Ja bym na twoim miejscu wziął 2 gry, ceny za ten czas może jakoś
@Yahoo_: o tym R2 to myślałem, że mi pad spadł czy coś i dlatego bo nic wcześniej nie czytałem o tym.
Jak na razie się lekko rusza na boki, co się z nim potem dzieje ?
@Yahoo_: Chodzi Ci o R3? Nie. R2 też nie.
@Michalo94 Tak średnio, stabilnie bez stojaka stał PS3.
@sortris Nic dziwnego, że Ci w Euro powiedział, że bez stojaka się grzeje mocno, skoro wciskają go za 100zl. :) Ja mam, tak jak napisałem, za 10zl. Polecam, bo obudowa się tak mocno nie grzeje, zbiera mniej kurzu i wygląda ładniej.
@fejkowy: Przestaje odskakiwa (czyli non stop jest wciśnięty).
@footix: skąd masz takie pady :|. Ja dużo nie gram, a już 3 razy wymieniałem (i mam znowu jednego do wymiany). Gumkami się już przestałem przejmować, tylko z tym R2 się strasznie słabo gra :/
@Yahoo_: No taki mam (jeden), nie narzekam. Chociaż z R2 nie korzystałem jakoś ultra często, zobaczymy teraz, jak mocno wziąłem się za DC i Far Crya. Spodziewam się, że spust dostanie po dupie, ale żeby aż 3 razy wymieniać?!
@sortris:

Last of us: 60 zł cyfrowa, nowa w pudełku 130 zł
http://allegro.pl/the-last-of-us-remastered-ps4-dlc-grasz-dzis-i5044487594.html

Little Big Planet 3: 85 zł, nowa w pudełku 140 zł
http://allegro.pl/little-big-planet-3-ps4-cyfrowa-grasz-dzis-eng-i5058341836.html

Oszczędność jest oczywista. Jak chcesz sklep przejrzeć to masz tutaj: https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry

Generalnie są 2 typy ludzi: tacy co kupuja pudełka przepłacają, biegają do sklepu (albo na poczte) znów przepłacają lub tracą na wartości gry oraz tacy co grają tanio i w dupie mają. Nie będę cie
@eternaljassie: jeśli chodzi o te gry, to od razu mowię, że jestem noobem. Zaletę w kupowaniu wersji pudełkowych widzę taką, że później mogę tę gry wymienić z niewielką dopłatą na nowsze, tak? Nigdy tego nie robiłem, ale widzę takie oferty w sklepach. Nie wiem też jak jest z kupowaniem wersji cyfrowej gry np. Diablo3? Lepiej/gorzej/to samo? Mimo to przekonałeś mnie do zakupu cyfrowej wersji TLoU i LBP3.
Czy kupowanie cyfrowej wersji
@eternaljassie: ale spłyciłeś temat...
Wszystko zależy od potrzeb i podejścia. Chcesz kolekcjonować, kupujesz pudełka. Wolisz oszczędzić, kupujesz cyfrowe (chociaż tu nie ma reguły). Wolisz pograć nie wydając dużo, kupujesz, przechodzisz, sprzedajesz. Jesteś cebula, bierzesz jakieś platiru itd.
@sortris: Na allegro są czasem za 140-160, ale trzeba trafić, bo szybko schodzą.
Oryginał z PS Store 195zl. Ostatnio jakiś sklep z keyami dawał po 169. Moim zdaniem jak za rok abonamentu, to i te 195, jest ok. Są krótsze abonamenty, ale nieopłacalne.
jeśli chodzi o te gry, to od razu mowię, że jestem noobem

Widzę :) ale z chęcią ci pomogę

Zaletę w kupowaniu wersji pudełkowych widzę taką, że później mogę tę gry wymienić z niewielką dopłatą na nowsze, tak?

Owszem

Nie wiem też jak jest z kupowaniem wersji cyfrowej gry np. Diablo3? Lepiej/gorzej/to samo?

To samo co masz w pudełku. Czesto jeżeli np. w pudełku jest osobny kod na przepustkę sieciową w wersji
@sortris: czytaj wyżej :) .... masz te gry widoczne i możesz w nie grać na swoim koncie.

Zaletą wersji pudełkowej jest też to, że gra nie musi być instalowana na dysku, tak? Strzelam jednak, że dysk 500GB nie jest tak łatwo zapełnić przy założeniu, że połowę gier będę miał pudełkowych.


Pudełkowe też instalują się na dysku bardzo często nie w całości tak jak cyfrówki ale w sporej części. Ja mam konsole
@sortris: ja właśnie je kupuje :) Podam ci przykład. W dniu premiery Destiny na które się mocno napaliłem było po 220 zł w Euro i 120 na allegro. Jak dla mnie gra okazała się crapem, więc po miesiącu sprzedałem (tak kupiłem pudełko nie wiedzieć czemu) za 110 zł na interesie straciłem połowę czyli 110 zł i nie mam gry, w dodatku zapłaciłem allegro i wysyłkę pocztą więc pewnie straciłem więcej. Gdybym