Wpis z mikrobloga

Gdzie najtaniej w #warszawa zrealizuję takie zamówienie:

Konsola #ps4 + pad
The last of us
Little Big Planet 3
Diablo3 + dodatek
Fifa 15
GTA V

?
Sprawdziłem w www.swiat-gier.com i wychodzi ~2600zł. W Euro RTV AGD ~2800zł. W ultima.pl też coś koło 2800zł.
Z tego, co widzę, to najlepiej zamawiać w różnych sklepach, bo w ultima.pl Fifa najtańsza za 189zł, w Euro Diablo3 w promocji za 179zł, a resztę w swiat-gier.com.

CZY BRAĆ NAKŁADKI NA ANALOGI DO PADÓW I STOJAK DO KONSOLI, ABY STAŁA PIONOWO?

Może ktoś coś podpowie?
#konsole #playstation
  • 44
@sortris: Gry najlepiej kupować osobno, mi dziś udało się wyrwać nówkę gta za 195zł z przesyłką i kuponem.
Nakładek nie mam bo dobrze trzyma mi się analogi w porównaniu do ps3.
Co to stojaka to chyba twoja indywidualna sprawa jak Ci pasuje ustawić, ważne żeby konsola miała kilka centymetrów wolnej przestrzeni z tyłu.
Co do samej konsoli to warto poszukać w sklepach typu Real, Tesco czy Auchan - jak mają to
@footix: @fejkowy: @czymjestmilosc: to jak w końcu z tymi nakładkami? :D
Co do stojaka, to pan w Euro RTV AGD powiedział mi, że "HURR DURR PS4 GRZEJE SIE BEZ STOJAKA ANI RUSZ!!!1"
Jak się ten stojak profesjonalnie nazywa, abym mógł go na allegro poszukać? I jakie nakładki na analogi polecacie?
@sortris: pi pierwsze widzę że bardzo chcesz wydać pieniądze a możesz mieć to sporo taniej. Konsole kupujesz na allegro z gwarancją i odbiorem osobistym za 1500-1700 zł. Dokladasz 200 na pada masz max 1900zl nakładki na allegro kupisz za 6 zł to dobry pomysł bo ja myślałem że nie pójdą a poszły po roku. Gry kupujesz w wersji cyfrowej za jakieś 300 zł. Można i taniej na plati. Na #!$%@? ci
@eternaljassie: to nie tak, że bardzo chcę wydać pieniądze, tylko po prostu jestem noobem jeśli chodzi o konsole.
Gry wolałem kupić pudełkowe, bo w razie czego mogę je wymienić na inne w punkcie wymiany gier. Nawet po jakimś czasie, ofc z dopłatą.
Da się przeglądać ofertę PSN z poziomu przeglądarki? Możesz mi posprawdzać ceny tych gier w PSN?

Zamówiłem już w sklepie stacjonarnym ps4 z 2 padami za 1750zł. Ty to