Wpis z mikrobloga

Wiem, że większość osób będących w moim wieku (level 22 here) straszliwie narzeka na niemożność wyedukowania rodziny, ale o dziwo moi rodzice ogarniają w komputer i internet. Najwcześniejsze wspomnienia związane z kompem to właśnie widok mojego starszego, który rzuca mięsem bo nie może zabić Duriela i odgłosy ŁOTRZYCE SĄ JUŻ BEZPIECZNE, NIE UNIOSĘ JUŻ NIC WIĘCEJ, czy też PRZYSZEDŁEŚ TU UMRZEĆ, które usypiały mnie w sumie nawet lepiej niż kołysanki.
Największą beką było to, że nigdy nie pozwalał mi nawet włączyć Diablo, bo HURR DURR SKASUJESZ MI SEJWY, ale kiedy byłam naprawdę grzeczna to pozwalał mi wduszać sobie potionki, kiedy walczył z Mefisto swoim barbarzyńcą,którego nazwał LORD MAREX (xDDDDD) - super rozrywka bulwo, trochę jak w paście z ojcem rybakiem i siedzeniem nad wodą, jak w #!$%@? Guantanamo.


over10 lat zabijania Mefista, z którego wylatują monetki, parę mikstur i niebieskie itemy xD w sumie go podziwiam.

No i właśnie historia właściwa - przed chwilą starszy do mnie dzwoni, cały zdyszany, hiperwentyluje, słowa nie zrozumiesz CO SIĘ STAŁO JEZU MONIKA NIE UWIERZYSZ CO SIĘ STAŁO CO SIĘ STAŁO
Ja przerażenie na mordzie, możliwe opcje to:

a) on dostał zawał,
b) matka dostała zawał,
c) okradli nas
d) dziadek umar

NIE. Otóż, mój starszy DOSTAŁ DIABLO 3 + DODATEK w prezencie od swojej klasy (polonista here) z okazji urodzin. Oczywiście teraz lata, bo na jego starym PC nie pójdzie, bo pudełko jakie ładne, bo nikt wcześniej nie pomyślał o tym, żeby spełnić jego marzenia, cała rodzina postawiona w stan gotowości, bo trzeba odpalić teraz i zaraz (bo inaczej pudełko #!$%@? w kosmos i wszystkie Diablo3 na świecie zginą w straszliwych męczarniach, a w postapokaliptycznym świecie bez Diablo będzie tylko głód, śmierć, halucynacje, HIV i ebola) i czy pożyczę mu kompa, bo w sumie wiadomo, mam sesję, ale no DIABLO TSZYYYYY. XD
Dziękuję tato za przyprawienie mnie o palpitacje serca.

#truestory #coolstory #diabolo

  • 48
@Lowhere: Planescape najlepszy i to bezkonkurencyjnie, moja ukochana gra. Natomiast Arcanum mnie znudziło jakoś w połowie... Może ze względu na sesję nie miałam czasu podejść do niego jak należy, chyba zrobię jeszcze jedno podejście.
@MoniqueU: Mój ojciec tak samo XD Trzy lata temu oddałem mu swój stary komputer i od tego czasu gra na zmianę w Diablo II lub w Heroesy 3. Zawsze mnie woła gdy coś uda mu się pokonać.
Ale największą beke mam z mamy, która w niedzielę woła ojca na obiad, a on z pokoju "Zaraz, zaraz tylko #!$%@? skubańca", a chwilę po tym dobiegający głos z pokoju K#$WA ZNÓW MNIE ZABIŁ