Wpis z mikrobloga

Znajomy ma firmę, dostałem ofertę - przyuczyć się na projektanta CAD / operatora CNC. Mam do końca studiów 1,5 roku, spokojnie to pogodzę. Po studiach planuję wyjechać do Szwecji (start tam mam zapewniony). Wie ktoś jak mogą wyglądać zarobki w Skandynawii w branży CAD/CNC? Jakieś porównanie z programowaniem? Są jakieś możliwości rozwoju? O to ostatnie pytam, bo w Polsce zarobki w branży przedstawiają się bardzo mizernie.
#cnc #cad #praca #szwecja #skandynawia
  • 7
@puchacz22: narazie się ucz :) masz zajebistą okazję ... kto wiem może Ci się nie spodoba :P a może będziesz zarabiał dobre pieniądze i do szwecji polecisz tylko na szwedki :)
@MaciejLU: @marianbaczal: @petalchaser: @gryzli6: @Akan0: @rivui: przespałem się z tym i chyba jednak się nie zdecyduję. Największy minus tej pracy, o którym nie napisałem to odległość - dojazd w jedną stronę półtorej godziny. Do tego jak się okazało, praca raczej na cały etat, może udałoby się ugadać na 3/4. W każdym razie byłoby: dom-uczelnia-praca i cały czas komunikacja miejska, mogłby być ciężko.

Mam też złożone papiery