Wpis z mikrobloga

@Rak-Pustelnik: @to_jest_chyba_kurcze_zart: Zależy chyba w jakim kontekście było to powiedziane, łatwo jest coś wyrwać z kontekstu i zrobić z kogoś idiotę. Szumi jest idiotą ale np. moja praca polega na pozyskiwaniu nowych współpracowników i nikt mi nie narzuca jak mam to robić o ile wynik i hajs się zgadza - jeżeli to było w takim kontekście to miał rację. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi narzucał jak mam
  • Odpowiedz
@fromasz56: Na tym chyba polega zatrudnienie, co? Żeby pracodawca mógł płacić pracownikowi nie tylko za efekty, ale i za metody. Ty jako pracobiorca, świadczysz jakąś usługę dla pracodawcy - jeśli on zdecydował, że masz to robić tak, to albo robisz jego sposobem albo szukasz innego pracodawcy. Tak powinno to, moim zdaniem, działać.
  • Odpowiedz
@Flypho: jak popracujesz w innym miejscu niż (ja to określam) "taśma" to zmienisz światopogląd. Bez obrazy mireczku żebyś tego nie odebrał jako atak. Jak zasiądziesz na stanowisku, w którym nikt Cię nie będzie prowadził za rączkę tylko zostaniesz rzucony na głęboką wodę i sam będziesz sobie musiał wypracować swój system to wtedy jak Szumi może zrozumi(sz) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xqwzyts: bo wypowiedzi Szumiego są wyjęte z kontekstu często, vide "żeby istniał wolny rynek muszą istnieć regulacje". No to polecam popatrzeć na to, co się dzieje jak nie ma regulacji na rynku telekomunikacyjnym, bo bez nich nie byłoby na rynku takiego Playa, wystarczy popatrzeć co się dzieje na rynku internetu kablowego w Stanach, co robią ich operatorzy, pomyśleć co by było bez regulacji na rynku finansowym, bankowym, energetycznym. Szumi może
  • Odpowiedz
@Flypho: Czy własna twórczość (w celu osiągnięcia lepszych wyników) na stanowisku pracy to jest według Ciebie leceniem w #!$%@? ? Zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałem. Nie napisałem o leceniu w #!$%@? - nawet się do tego nie odnosiłem. Wypowiedź moja dotyczyła tylko rozumowania cytatu Szumiego i w jaki sposób można go interpretować, lecz na marne moje wypociny kiedy Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam Cię serdecznie
  • Odpowiedz
@Flypho: Czyli jak wymyślę sposób na podwojenie sprzedaży (jakiegokolwiek produktu, usługi) i zachowam dobry smak, zdrowy rozsądek i będę działał zgodnie z prawem to pracodawca powinien mnie #!$%@?ć bo lecę w #!$%@? ?
  • Odpowiedz