Wpis z mikrobloga

@enron: ty go nie widzisz, on ciebie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pantograf: co poradzić, rano przynajmniej tej części fundowanej przez samochody nie ma - a i prywatne piece często jeszcze nie są rozpalone :)
@LatajacaMaczeta: A co ma jedno do drugiego? Nie narzekam jako student, ale jako, obecnie, mieszkaniec tego miasta. A kilkaset tysięcy osób, które podobnie jak ja wdychają rakotwórcze pyły, też mają się przenieść na Mazury jak chcą mieć "super czyste powietrze"?
@wyjec007: A co mają zrobić ludzie, których nie będzie stać na ogrzanie domu po zakazaniu palenia węglem, na Mazury się wynieść? Sam grzeję gazem - ale nawet w docieplonym budynku wychodzi to zbyt drogo, dlatego mam zamiar przerzucić się na węgiel.
Mam wrażenie, że lobby antysmogowców w tym kraju ma silne powiązania z ludźmi, którzy na likwidacji kotłów węglowych zarobiliby spore pieniądze. Póki co nikt w Krakowie spośród osób mających jakikolwiek
@LatajacaMaczeta: Trudno się z tobą nie zgodzić. Sam mam koleżankę, która w okresie zimowym jak miała okazję to przyjeżdżała do dziewczyn z grupy do akademika żeby posiedzieć czy się pouczyć bo u niej w domu 14 stopni, a rodzice starają się oszczędzać na ogrzewaniu bo to kosztuje. Nie wiem jak wypadł by Kraków gdyby porównać do innych miast % osób, które w danym mieście palą węglem, ale podejrzewam, że podobnie. Nie