Wpis z mikrobloga

To już osiemdziesiąta kolejka zmagań, osiemdziesiąty tydzień z #mirkoligaps3! Dziś będę jeszcze wrzucał dodatkowo Tabelę Wszechczasów, Top 5 Wszechczasów i Generalną Klasyfikację Wszechczasów :) Ale nie będę wołał, będzie pod tagiem.

--------------------------------

MIEJSCE 5

Platyna z Final Horizon pozwoliła @supremin1 zając piąte miejsce - oprócz tego grał on w inFamous Second Son i Fat Princess - Piece of Cake.

To pierwszy raz dla Kamil1987pro na piątej pozycji, w Top 5 pojawia się on po raz drugi.

MIEJSCE 4

@Dark od razu zabrał się za zdobywanie trofeów z Dying Light, ale przedtem pogrywał w Diablo III Reaper of Souls, Contrast, GTA V i The Last of Us Remastered. Jak widać, wygrał czwarte miejsce :)

To drugi raz na czwartym miejscu dla Ganek94 i jego trzynasta wizyta w Top 5.

MIEJSCE 3

@jarbi w tym tygodniu poszedł na ilość i jak zwykle skakał pomiędzy tytułami. Grał w: Diablo III Reaper of Souls, The Last of Us Remastered, LEGO Marvel Super Heroes, Saints Row: Gat out of Hell, Dying Light, Alien: Isolation, Sonic & All-Stars Racing Transformed, Need for Speed Most Wanted oraz Trine 2 Complete Story. No i masz brąz ;)

To piąty brązowy medal dla jarbisek w karierze, jego czternasty krążek i trzydziesta trzecia wizyta w Top 5.

MIEJSCE 2

Mocny wynik, ale na srebro - @Brozyn zdobył sporą liczbę pucharów z: Ratchet & Clank (platyna), Tekken Tag Tournament HD, Tekken Tag Tournament Prologue, Ben 10 Omniverse, Another World i Ratchet & Clank 2.

Dla BrozYn88 to ósme srebro, trzydziesty drugi medal i trzydziesta czwarta wizyta w Top 5.

MIEJSCE 1

Nie ma to jak przypieczętować zdobycie tytułu Gracza Miesiąca wygraną w tygodniowym zestawieniu. Dzięki pucharom z Velocity 2X (platyna), Call of Duty Advanced Warfare, Transistor (platyna) i Wipeout 2048, @QBalu idzie na przebój i po raz czwarty z rzędu zdobywa złoto. Rekord ligi to sześć pierwszych miejsc po kolei, dasz radę? :>

To już szóste złoto QBalu (poprzednio #74, #75, #77 - #79), jego siódmy medal i ósmy raz w Top 5.

--------------------------------

Najrzadsze trofeum Złotej Piątki: @QBalu [Yippee Kai Yay - Velocity 2X, platyna - 1.64%]

--------------------------------

GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '15: QBalu

23290 - QBalu [+8162]
12568 - BrozYn88 [+4058]
5544 - sewciuo
-----------------
5383 - skruczysyn88 [+1517]
5070 - jarbisek [+2229]
4376 - Ganek94 [+2085]
3922 - ColekPL
3561 - Radosz86
3275 - magdaknapik
3081 - Ziomano
2252 - Veganik [+1546]
2170 - jannekk
2127 - andziela
2042 - Nizki [+1112]
1763 - Kamil1987pro [N]
1630 - MatysVita [N]
1597 - ramirez19Polska
1588 - Memfis91
1474 - arnold87pl
1310 - NilhiR
1251 - maciejson89
1085 - fejfah [N]
1050 - chogi90
706 - MunchhausenPL
584 - magicPL

~~~~~~~~~~HALL OF FAME~~~~~~~~~~

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '13: Liquid-Snake-PL
GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '13: Veganik
GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '13: Veganik
GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '13: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '13: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '14: Brozyn88
GRACZ MIESIĄCA - LUTY '14: fejfah
GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '14: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '14: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - MAJ '14: Radosz86
GRACZ MIESIĄCA - CZERWIEC' 14: jarbisek
GRACZ MIESIĄCA - LIPIEC '14: ColekPL
GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '14: NilhiR
GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '14: Radosz86
GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '14: Radosz86
GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '14: jarbisek
GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '14: QBalu

--------------------------------

Jak powstaje tabela? O 00:01 (UK), w poniedziałek, robię screenshota podsumowującego nasze zmagania. Tabela ulega zmianom z godziny na godzinę, ale to właśnie wtedy podsumowuję nasze tygodniowe boje.

Jak dołączyć do zabawy? Załóż konto na TrueTrophies, wyślij mi zaproszenie do znajomych (ew. podaj jako reffera Ziomano przy rejestracji - w ten sposób system automatycznie wyśle zaproszenie), a ja odwdzięczę się zaproszeniem do ligi. By trafić do tabeli należy mieć konto od 7+ dni.

Pamiętajcie zalogować się na TrueTrophies raz na jakiś czas!

#mirkoligaps3wyniki
Z.....n - To już osiemdziesiąta kolejka zmagań, osiemdziesiąty tydzień z #mirkoligaps...

źródło: comment_1pXgJ3HmM5P5NCb8GK2dgxzDaPTodadD.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@QBalu: tylko sprawdziłem czy masz swoje miejsce, mogę spać spokojnie, tradycyjnie gratuluję i oczekuję tego wyniku za tydzień, nic tak mnie nie raduje jak łzy Brozyna ( )
  • Odpowiedz
Rekord ligi to sześć pierwszych miejsc po kolei, dasz radę? :>


@Zioman: Jeden rabin powie tak, a drugi nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chce mi się już cisnąć z punktami. Miałem odpuścić po 1 miesiącu, ale się zbytnio zagalopowałem. Na półce leży kilka książek, które domagają się mych ciepłych dłoni, a i żadnego filmu w tym roku jeszcze nie oglądnąłem.
  • Odpowiedz