Wpis z mikrobloga

Ile osób obecnych na sali używa jeszcze Gadu Gadu? Nie programu Gadu Gadu, bo nie wierzę że ktoś jest w stanie z tego syfu normalnie korzystać, tylko z sieci Gadu Gadu :P ja używam, ale tak naprawdę tylko i wyłącznie do rozmawiania z moją dziewczyną. #nocnepytania
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marmite: Odkąd skończyłem technikum przestałem uzywać. A to było dawno. A rozmawiałem z jedną osobą praktycznie - chociaż bardziej była to wymiana linków niż rozmowy.
  • Odpowiedz
@terwer358: Dla mnie chat Facebooka ssał pałę ostro, ale od kiedy okazało się, ze mogę go sobie zintegrować z WTW, to nie robi mi to żadnej różnicy. Na gg ze wszystkich moich znajomych wchodzą może z 3 osoby...
  • Odpowiedz
@elsaha: GG skończyło się na wersji 7, to co się potem wyprawia to jakaś kpina :<

@mariuzpl: Mi okienko czatu nie wyskakuje na stronie, ale przy "Wiadomości" się powiększa liczba i potem muszę wchodzić i klikać te rozmowy po kolei, żeby strona FB nie traktowała ich jako "nowe", nie wiem czemu tak jest :<
  • Odpowiedz
@Marmite: Prawdopodobnie źle napisana wtyczka. Jeżeli odczytam telefonem albo thunderbirdem to na stronie znika. Ale jeśli sie pojawi na telefonie/TB wywołanie a odczytam przez stronę, to tam już nie znika.
  • Odpowiedz