Wpis z mikrobloga

#dziendobry #gorzkiezale #pytanie #kiciochpyta #jakzyc #zainteresowania #pasja #hobby #psychologia #charakter #spamtagiem #niewiemjakotagowac

Skąd można się dowiedzieć co lubię robić? Ja nie wiem. Nie mam zainteresowań, ani pasji, albo jeszcze nie odkryłem. Lubię siedzieć na mirko i klikać jakieś ciekawostki w necie, czytać o prawdziwej prawicy i kląć na komuchów. Lubię mieć dużo książek, ale ich nie czytam. Lubie marzyć i wyobrażać sobie, że jestem lepszy niż jestem. Lubię spać, i leżeć. I oglądać polityczne filmiki na yt.

Jak dowiedzieć się co naprawdę lubię, oprócz przepuszczania  życia przez palce?
  • 19
  • Odpowiedz
@xyz_: a ch#@j go wie! Myślę, że zrób sobie listę rzeczy, które chciałbyś zrobić (może Cię nie kręcą tak totalnie, ale wydają się niezłe) i zacznij realizować listę, przy okazji może poznasz co lubisz... i to może być niekoniecznie z listy, tylko przez poznanych wtedy ludzi.
Na szybko moja lista (niekoniecznie rzeczy, których nie robiłem ;)):
-pojeździć na snowboardzie
-popływać na kajakach
-pójść do parku linowego
-postrzelać na paintballu
-pójść na
  • Odpowiedz
@jem_pierogi: Nie chciałbym być politykiem, bo bym się wstydził. Niestety level już srogi. Niedługo trójka z przodu, a w głowie siano. Najlepiej zacząłbym od nowa, bo to życie już chyba #przegryw
  • Odpowiedz
@pkub: Robiłem kiedyś po maturze jakieś testy, (nie z bravo), ale one były deklaratywne, więc niemiarodajne chyba. Przydałaby się obserwacja w zakładzie zamkniętym. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Jurodiwy: Konsekwentnego, dążącego do celu, osiągającego kolejne cele wyznaczone przez siebie na jasnej, klarownej ścieżce do z góry zaplanowanego punktu. Wyobrażam sobie też stabilność finansową.
  • Odpowiedz
@xyz_: sprawa jest prosta, znajdź sobie jakiś cel i wypierd*l ze swojego życia wszystko co ci przeszkadza w jego osiągnięciu. A jak wszystkiego nie lubisz to zawsze możesz motywować się do osiągnięcia pewnych rzeczy poprzez niechęć do innych rzeczy. Siła motywacji negatywnej jest potężna.
  • Odpowiedz
@JazzBlurr: > Siła motywacji negatywnej jest potężna.

To dobre, tym tropem kiedyś zmieniłem drogę życiową, ale jestem niekonsekwentny i przed dojściem do jakiegoś miarodajnego wyniku już znowu jestem zniechęcony.
  • Odpowiedz