Wpis z mikrobloga

@Shodan56: Spokojnie, wszyscy żyją :D

@elvisiako: Tak prawdę mówiąc powinno być tylne koło w ogóle zablokowane, ale wtedy wyglądało za bardzo statycznie : (

@kaczmar119: @m3nt0r13: @misiekem: Tak, zdjęcie jest złożone z... chyba 20 innych. Świecone zwykłą lampą Canona, w tym trybie światła modelującego. Aparat Canon 6D, obiektyw 24-70 f/4 L. Tło robione na czuja. Samochód podobnie, wszystko w trybie bulb + pilocik. przysłona 4, iso 400.
@HulajDuszaToLipa: ja to ostatnimi czasy tylko stempel gdzieniegdzie albo zabawa suwakami bo nie mam zbytnio czasu na szkolenie się w tym temacie ;)
Ostatnio na szybko trochę poprawiłem takie swoje stare foto: http://4.bp.blogspot.com/-4H3k3R_JEjM/VMqPpc9Wu3I/AAAAAAAAAUs/7Xat6ptsfC4/s1600/cgt_02.jpg Chciałem znaleźć nieco klimatu starych zdjęć z kliszy, ale model chyba nie do końca właściwy na taką zabawę ;)
A tak wyglądało w oryginale:
Zawołam jeszcze @Szokatnica , niech wróci na chwilę z brylowania na głównej i się
e.....o - @HulajDuszaToLipa: ja to ostatnimi czasy tylko stempel gdzieniegdzie albo z...

źródło: comment_t7dbBCLrA4Jvy14NJnbAlO4tCKi606yt.jpg

Pobierz
@elvisiako:

Jakbyś miał te foto w RAWie można by je bylo bardzo fajnie powyciągać. Dość dobrze oczyściłeś i kadr i auto, chociaż można by się bylo pokusić o oczyszczenie reszty lamp, ale to dość trudne by było. Trochę szkoda, że lampy straciły na szczegółowości moim zdaniem,
@Szokatnica: W sumie racja, mogłem je ogarnąć a zobaczyłem to dopiero teraz - wcześniej nie zwróciłem na to nawet uwagi. Kombinowałem bardziej nad tymi piegami na tylnym słupku ale nie szło jakoś więc zostawiłem jak jest