Wpis z mikrobloga

Ej serio zaczyna mnie to już denerwować. Żeby nie można było sobie napisać "ku*wa" na wykopie? Nie o taki wykop walczyłem. Moderator ma decydować o tym, kto może napisać przekleństwo, a kto nie?

Dodałem wpis w którym pokazuje pierwszy lepszy wpis w gorących(http://www.wykop.pl/wpis/11186480/wrzucajcie-#!$%@?-zespoly-co-glupie-ludzie-mysla-/) i to jest spoko, a jak ja wrzucę obrazek z podpisem cisnącym beke z Korwina to jest źle? Dostałem ostrzeżenie cytuje: "ukryj nieodpowiednie treści na rzutach ekranu jeśli chcesz o nich porozmawiać".

No to proszę, bawimy się dalej. Czekam na odpowiedź.

Pomijam już fakt, że wcześniej wpis był zgłaszany i inny moderator zgłoszenie uznał za nieprawidłowe. Przejrzyste działania na 100 pro.

#4konserwy #neuropa #moderacjacontent #gorzkiezale #nieotakiemirkowalczylem #afera
SirBlake - Ej serio zaczyna mnie to już denerwować. Żeby nie można było sobie napisać...

źródło: comment_Brk8hEWAEeAvUs54ORLSAp9DnuVgz0Ak.jpg

Pobierz
  • 26
@SirBlake:

Ej serio zaczyna mnie to już denerwować. Żeby nie można było sobie napisać "ku*wa" na wykopie?

Rozumiem twoje zdenerwowanie, ja np. muszę kolejny raz czytać twoje pretensje na temat jednego twojego wpisu z wiązanką który został usunięty gdzie w drugim zdaniu mówisz o jednym wulgaryzmie, a na zrzucie ekranu kasujesz trzy. Wpis który wrzuciłeś ponownie po usunięciu i z którego wynika cała ta seria zgłoszeń w twoim panelu.
@Deykun: Ale naprawdę nie widzisz nic złego w tym, że moderator podejmuje arbitralną decyzję w tym co jest treścią wulgarną, obraźliwą, a co nie? Przecież gdyby stosować się stricte do tego punktu regulaminu, myślę, że połowa treści z mirko powinna zniknąć, nie mówiąc już o niektórych komentarzach. Chodzi mi o podwójne standardy moderacji, tylko tyle.