Wpis z mikrobloga

To co opowiadają szczególnie po parafiach to bezczelne kłamstwa .Musisz przeprosić i zapłacić , w tej sprawie , przegrałeś bezdyskusyjnie wszystko i wszędzie ,bez możliwości kontynuacji .Wygrałeś tylko Z telewizją i ewentualnie z Sądem .Z telewizją która otrzymała do ogłoszenia Twój przegrany wyrok i sekundami według Sądu nie zmieściła się w czasie ,z Sądem KTÓRY PODPOWIEDZIAŁ MI BYM ZAPŁACIŁ I rachunek wysłał Tobie . Kłamiesz i pomawiasz w dalszym ciągu dlatego występuję o wymuszenie wykonania wyroku .LW
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lechwalesa: OK. Przyznaję Panu rację, że ten wyrok jednak nie był zwycięski dla Pana Wyszkowskiego. Wciąż jednak nie odpowiedział Pan, Panie Prezydencie na pytanie z poprzedniego wpisu.
Wszystkie dokumenty zamieszczone przez Pana zostały utworzone po 2000 roku, po Pańskiej kadencji Prezydenta RP, kiedy z racji pełnionego urzędu miał Pan dostęp do archiwów IPN. Czy to Pan zniszczył dokumenty o TW Bolku? Dlaczego tak bardzo bał się Pan zmian lustracyjnych, że
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Czyli Kwaśniewski też kłamał, że Pańskie teczki były czyszczone? (bo widzę, że tylko atakuje Pan pewne osoby, czy przeciwko Kaaśniewskiemu jest też jakiś wyrok?) Ja powiem tak... wtedy były trudne czasy wielu coś tam chlapnęło i w sumie mam wielki szacunek do tych osób, które się tego potrafiły przyznać w wolnej już Polsce (nawet Boniego)... :) A teraz ten Pański spam wygląda w myśl zasady (jak to się kiedyś
  • Odpowiedz