Wpis z mikrobloga

Mirki,

Odnośnie #piwowpoznaniu - odbędzie się jednak w dwóch terminach, mam nadzieję, że pomimo tego frekwencja dopisze na obu:

mniejsze piwo - tzw. bifor party - najbliższy piątek, 30.01.2015 godzina 20.00 - Ministerstwo Browaru - mamy rezerwację na stolik, fajnie by było gdyby się pojawiło tak co najmniej 10 osób, ale nie ukrywam, że bardziej mi zależy na sobotniej frekwencji:

WYKOPPIWO 31.01.2015 - najbliższa sobota, godzina 19:00 Amore del Tropico
(też mamy rezerwację, więc proszę zjawiać się licznie, jeśli ktoś może być na obu, to byłoby super)

Dajcie znać proszę czy i na którym zamierzacie się pojawić, plusując odpowiedni komentarz:
  • 99
@Marpop: Ale ja bordo powoli tracę, bo przestaję się na głównej udzielać i z piwnicy wychodzę, a Ty dopiero pniesz się w rankingu, więc lepiej powiedz mamie, by Ci zapas chipsów i batonów przyniosła, a nie na piwo chcesz iść :p.
@gorzka: Stolik w ministerstwie mamy w jakimś miejscu, gdzie da się swobodnie wstać z krzesła i wykonać jakiś ruch? :-) Bo mogę wziąć Time's Up, może ktoś będzie miał ochotę się pobawić, ale choć troszkę miejsca się przydaje do tego, stolik w kącie może nie podołać.
A i czy jest coś co muszę wiedzieć o tym wypadzie i mógłby mi streścić, bo nie zdążę przeczytać całej dyskusji :P (oczywiście oprócz miejsca i godziny)
Jakieś prawilne dresiwo obowiązuje jako dress code, czy inne jakieś atrybuty typu kolor nicka - kolor krawata?