Wpis z mikrobloga

#piwo #browarhipster #ocenpiwo #craftbeer #pijzwykopem i zapraszam do obserwacji #integradegustuje

Świeżynka dla was ! Oto Jules z browaru Wąsosz, piwo w stylu Cascadian Dark Ale. (ukłony dla Pulp Fiction ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Ekstrakt: 15 blg
IBU: 55
Alkohol: 4,9%

Piana beżowa, średnia, drobne i średnie pęcherzyki do tego kremowość. Piwo czarne, nieprzejrzyste.

W aromacie czekoladowe, kakaowe, słodycz charakterystyczna dla mleka do tego fajne nuty owoców cytrusowych, grejpfruty, żywica, sosny. Daje rade aromat wszystko fajnie zbalansowane.

W smaku wyraźnie żywiczne, sosnowe z naciskiem na lasy iglaste, w tle kakao. Piwo z bardzo przyjemną goryczką poziomu średnią do niskiej. Według mnie nie zalegająca zbytnio i nie męcząca. Finisz bardzo przyjemny typowo kawowo-czekoladowy z nutką kwaskowości i mleczności oraz szczyptą sosny. Genialnie !

Wysycenie pasuje idealnie jest średnie, piwo zdecydowanie wytrawne.

Podsumowując super piwo spokojnie najlepsze na rynku ! Polecam spróbować.
Za butelkę 0,5l musimy zapłacić 7,20zł
Pobierz integra - #piwo #browarhipster #ocenpiwo #craftbeer #pijzwykopem i zapraszam do obser...
źródło: comment_99dVn6PS0RLCJKdqf5B5zlYBT1C3m2S8.jpg
  • 10
@RomeYY: Dziś musiałem odpuścić AB z racji za dużo nie mogę, jutro zrobie degustację BH i porównami ok ?
Mój różowy wybrał ToOL bo kupiła sobie sensorica od PP. Od kopyra mam kruka i ten drugi stout z widawy na etykiecie ma czerwone A na czarnym tle ;) Spokojnie nie opłacone zjade jak dziwke jak zasłuży ;)
ten drugi stout z widawy na etykiecie ma czerwone A


@integra: Liberty Stout, pilem, "mokra ścierka" haha, nie no, bez rewelacji :)

sensorica od PP


uwielbiam z tego pić
@integra: No JULES super, tylko że jak dla mnie za bardzo w stornę stouta, za mało amerykańskich chmieli. Ale przynajmniej piwo bez wad (o co wcale nie tak łatwo na naszym craftowym rynku).