Wpis z mikrobloga

@osA: "Narzędzia" to złe słowo. To tak jakby producenci samochodów korzystali z gotowych, darmowych form na plastikowe zderzaki. Takie formy nie są dla producentów oryginalnych samochodów, tylko dla lajków, którzy chcą sobie coś zrobić w domu, więc licz się z tym, że nie będziesz umiał pisać w CSS, lecz tylko korzystać z takich gotowców. W komercyjnym projekcie bootstrap to według mnie komedia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale
@Sleqqus: z produkcja samochodow jest troche inaczej niz z web front-endem. Tym tokiem rozumowania nie powinno sie korzystac z jQuery, z node.js i wielu innych. Mysle, ze zdziwilbys sie jak czesto w komercyjnych projektach uzywane sa gotowe popularne biblioteki. Jesli z nich nie korzystasz, zajmuje to znacznie wiecej czasu, co sie po prostu nie oplaca.
@osA: jQuery to inna para kaloszy. Zawiera funkcje, które są potrzebne w każdej apce, ale ich nie musisz nadpisywać, żeby użyć własnych. Z doświadczenia wiem, że się z tego korzysta (co mnie boli, oszczędność), jednak w ten sposób nie nauczysz się dobrych praktyk CSS i podpisywania elementów. ( ͡º ͜ʖ͡º)