Wpis z mikrobloga

@hocuspocus: zainstalowałem sobie tamten smooth video project. Tylko zainstalował mi się pakiet programów: DPC Latency Checker, SVP TUbe, SVP Manager, konfiguracje dekodera dźwięku itd. W sumie jeśli chciałbym jeden film zmienić na taki z większą ilością klatek i aby napisy dalej pasowały to co powinienem zrobić? Mógłbyś dać radę na początek? ;)
  • Odpowiedz
@hocuspocus: ale jakoś odtworzyć? W VLC to się jakoś odtworzy już z takim przedstawieniem klatek? Czy może w załączonym Media Player Classic (odtwarza napisy?)?
Bo wiesz, widzę parę programów i w sumie nie wiem jak to wygląda taki schemat. Nie chcę czuć placebo :D
Czyli tak:
1. Wybieram film
2. ? otwieram jakiś z tych programów?
  • Odpowiedz
@Gryzzli: @OrdynarnyJakFuriat: @JestemNikim: @RufuSx: @hocuspocus: @MatthewDuchovny
@xaxes: Wołam Was bo byliście zainteresowani MPV albo narzekaliście na kodeki w VLC (które MPV ma znacznie lepsze + akceleracja hardware), ktoś pisał, że MPV jest zbyt skomplikowany więc, znalazłem dwa projekty, które bazują na MPV, są technologicznie zaawansowane, natywnie wspierają matroskę, zero problemów przy filmach 4k 60fps na 3letnim laptopie, oba wspierają
  • Odpowiedz
@kradzionyLogin: Akurat jak zacząłem używać MPV :PP. Wtedy myślałem, że jest zbyt trudny bo trzeba go specjalnie specjalnie konfigurować w plikach tekstowych co osobiście doprawdzało mnie w linuxie do szału. A tu się okazało że mpv działa out of box ʕʔ.
Anyway, dzięki za info!!!
  • Odpowiedz