Wpis z mikrobloga

@kradzionyLogin: Ehh widzę że znalazłem kolejny program do rozpracowywania :PP. Tak samo miałem z archem. 2 miesiące udręki i piekła żeby wreszcie dobrze działał ale warto było :P. Mpv jest bardziej upierdliwy niż skomplikowany ale pewnie tak jak arch i vim raz nauczony odpłaca się mega wygodą :D. Chociaż chciałbym żeby mpv zapewniał easy mode lub po prostu interfejs graficzny, bo oglądam jakiś film z dziewczyną albo puszczam coś na
  • Odpowiedz
@Gryzzli: nie widzę u siebie żadnych domyślnych plików w folderach. nie wiem czy jest wiele do rozpracowywania, domyślna konfiguracja powinna wystarczać na PCcie, dodatkowe parametry będą miały znaczenie przy filmach 4k/120fps. Nie oglądam filmów z napisami, w ogóle napisów nie używam/łem, więc nie mogę tutaj nic doradzić.

pobierz jakiś film 2K 60fps i włącz na VLC i MPV, zatrzymaj na tej samej klatce, różnice widać ;)
  • Odpowiedz
@fstab: A ja nie widzę potrzeby instalowania innego odtwarzacza, skoro w Windowsie jest już wbudowany Windows Media Player. Wystarczy doinstalować jakieś kodeki, np. K-Lite Codec Pack i wszystko śmiga.
  • Odpowiedz
@kradzionyLogin: iDeer Bluray Player, ktoś to używa oprócz mnie ? Szukałem jakiegoś dobrego programu kiedyś, takiego by odtwarzał jak najwięcej formatów bo Media Player Classic posysa i połowy formatów nie czytał. Ogólnie polecam, przyzwyczaiłem się do niego i działa raczej bez zarzutów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz