Wpis z mikrobloga

200 skrzynek OPEN i co z tego, że jeden item czerwony i 10 różowych w tym m4 z ST. Nie zwróciła się nawet połowa zainwestowanych pieniędzy. Na szczęście, to tylko symulator. Prawdziwych skrzynek nie otworzyłem za wiele, bo około 30-40 i jedyne co mi wypadło warte uwagi, to: XM1014 | Strażnik Niebios.

Dajcie sobie spokój, nie otwierajcie skrzynek :p, nie opłaca się. Lepiej wrzucić ten hajs na csgolounge i mieć 50:50 szans na coś ciekawego, niż 1:1000000000000000 na kose ze skrzynki. Przypominam, że jeszcze z pół roku temu klucze były po 1,50, a dziś ich cena jest powyżej 2euro. Najlepsze jest to, że to nie ostatnia podwyżka, ale ludzie pewnie i tak je kupią.

Jak tam Wasz bilans z openingu, jaki macie do tego stosunek?
#csgo
Pobierz stresS - 200 skrzynek OPEN i co z tego, że jeden item czerwony i 10 różowych w tym m4...
źródło: comment_lIK2xHO7ziEZkD4Bt37gxm73DmssdveT.jpg
  • 13
@stresS: Nie wiem jak większość, ale na bank część ludzi otwiera dla samego otwierania, nie wiem czemu, ale to tak kusi by otwierać następną i następną, a coś może wypadnie. Nie liczę na nóż, ale taka nadzieja przy otwieraniu jest i to ona jest lepsza niż przedmiot.
@stresS: Czy ja wiem, ja otworzyłem raz skrzynke i awp assimov field tested, potem otwierałem kolejne i nic zero dropu wyszedłem na zero, dla mnie to zabawa. Ziomek otworzył dwie skrzynki i dwa noże z nich mu dopły, czyli jakieś 300 euro do przodu.