Wpis z mikrobloga

@tyna0: patrzę i podziwiam. Bardzo mi się to podoba aczkolwiek nie mobilizuje mnie do robienia projektu z budownictwa ()
  • Odpowiedz
@ihaha: jak jest na politechnice to pewnie pisała matmę rozszerzoną, zazwyczaj nauczyciele przygotowujący uczniów do matury rozszerzonej zahaczają o to, a już na pewno na mat-fizach
  • Odpowiedz
@Baczy: pewnie tak, chociaż nie wiem czy nawet w programie szkół średnich pojęcie pochodnych występuje. Ja miałem pod sam koniec jedynie jak je liczyć i co to jest, ale do wyznaczania przebiegu funkcji nie korzystaliśmy z tego.
  • Odpowiedz
@Baczy: tak to jest jak sie idzie na gowniane uczelnie
jakim trzeba byc ulomem, zeby studiowac na politechnice i nie potrafic rozwiazac najprostszych zadan z badania zmiennosci funkcji, jeszcze najprostszy przyklad jaki profesor mogl dac
  • Odpowiedz
@bialysony: politechnika świętokrzyska nie należy do najlepszych politechnik w PL, ale i na niej można się czegoś nauczyć tylko że samemu trzeba chcieć. Dużo ludzi idzie na politechnikę dlatego że inż. dużo zarabia jednak przy takim myśleniu nawet po skończeniu mgr ma się pakuły w głowie zamiast praktycznej wiedzy.
  • Odpowiedz