Wpis z mikrobloga

Dostałem od #techalnd u kod do #dyinglight uprawniający mnie do pobrania gry (edycja deluxe) ze #steam. Dostałem go, ze względu na to, że byłem Play Testerem i mimo tego, że chciałbym pograć w grę i zobaczyć creditsy w których mam być to nie mam jak, wczoraj na steamie czytałem, że jest źle zoptymalizowana, a mój komp jest dość stary, z tego powodu chciałbym tyczasowo pozbyć się tego zasobu opychając go za kilka kluczy do #csgo. Nigdy tego nie robiłem stąd pytanie, czy klucz na steamie można aktywować jako gift? no i jak najbezpieczniej to zrobić komuś kto nigdy takich tranzakcji nie przeprowadzał? #januszerynkusteam no i pytanie czy taki klucz z boxoffstore.pl jest blokowany regionalnie?
  • 6
@Cin: nie da rady aktywować jako gift. Musiałbyś znaleźć mirka, który ci zaufa i da klucze pierwszy. Albo ty mu zaufasz i dasz pierzy cd-keya. Tak swoją drogą ile chcesz za klucz? :>
@Lanc @kwmaster Szczerze mówiac myślałem celować w użytkowników reddita, bo tam mógłbym chyba więcej wyciągnąć koło 22 kluczy tak na start mógłbym zejść niżej. Jak macie oferty to spoko mogę rozważyć nie ma sprawy