Wpis z mikrobloga

#randka gdzie zaprosić porządną spokojną dziewczynę ze wsi (szczupła duże czarne oczy 9/10) ? zawsze poznawałem panny na imprezach po %, a ona chce sie ze mną spotkać tylko że ja nie mam doświadczenia w takich sprawach, w sensie że z porządną dziewczyną.. w kinie to nuda 2h siedzenia bez gadania, głodny sie zrobie i nerwowy, przy herbacie/kawie to takie wymuszone gadki wyjdą, najlepiej to coś romantycznego, ale w taki mróz to co można zrobić... a może na łyżwy? to chyba dość zabawne będzie, tylko że ile mozna sie kręcić w kółko..chociaz można pośmieszkować troche.. don noł... CO ROBIĆ. ;< #tfwnogf
  • 11
  • Odpowiedz
@mamapoth: tylko, że takie siedzenie przy kubku to takie jest żałosne lekko bo ciężko tak rozmawiać jak się ludzie nie znają, ona nieśmiała bardzo, a mi się znudzi szybko takie staranie się.. kurde jestem przyzwyczajony to łatwych akcji @Mysterii: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak się zachować.. kilka razy ustawiałem się na takie poważne rozmowy ale to jest żenada i nudy, odechciewa się
  • Odpowiedz
@mireczekochany: kawa jest słaba moim zdaniem, bo będzie skrępowanie i w chwili krępującego milczenia nie pojawi się nic, do czego będzie można nawiązać w rozmowie, ponieważ otoczenie jest bardzo stabilne. Jesli nie łyżwy, to może po prostu spacer, jak się idzie to się lepiej rozmawia i nie trzeba ciągle nawiązywać kontaktu wzrokowego i zawsze coś pod drodze się dzieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mireczekochany: Nożeż kurczę, a jak się poznać, jak nie przez rozmowę?

Jak z moją matką. Chciałem zrobić kartę motorowerową.
- Nie, bo nie umiesz jeździć!
- No to pożyczę od Karola (kuzyn) rometa, to się nauczę.
- Nie, bo nie masz karty!
  • Odpowiedz