Wpis z mikrobloga

Zawsze kisnę z użytkowników samochodów o wdzięcznej marce Skoda. Ile muszą zawsze nawymyślać bzdur i farmazonów żeby przekonali do "piękna" swoich aut xD i to ciągłe powtarzanie: to jest na częściach Volkswagena, to jest jak VW xD

Pogódźcie się: kupiliście Skodę i nikogo nie przekonacie o jakichkolwiek walorach estetycznych swojego auta. Nikogo!

#motoryzacja #samochody #skoda #skodashit #plastikfantasik #marzeniewiesia
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są nudne, ale nie do zajechania


@elvisiako: z tymi nowymi silnikami VW? Niestety to wątpliwe. Teraz w palecie chyba nie mają żadnego normalnego silnika bez udziwnień, które negatywnie odbiją się na trwałości. A szkoda, bo Skody to były dobre auta do zwykłego wożenia czterech liter z punktu A do punktu B.
  • Odpowiedz
@goferek: ale takie 1.6tdi czy 1.9tdi dobrze sprawdzają się jako dupowozy. Jednak nie rozumiem tych octavioholików z tego klubu skody - tunerują te octavie po tryliard koni, zakładają gleby a i tak wygląda to jak g---o :P
  • Odpowiedz
taka superb bardziej zwróci na siebie uwagę niż kilka "ambitniejszych" marek

https://farm4.staticflickr.com/3832/11329221885_3d5c75b369_b.jpg


@mariaanoitaliano: owszem zwróci uwagę, bo ciężko przejść obojętnie obok tak spieprzonego auta. Jak zobaczy się matiza oklejonego w płomienie i z wielkimi spojlerami to też na pewno zwróci się na niego uwagę.
Gleba i takie felgi w budżetowej limuzynie? Ani to ładne, ani praktyczne. Nigga plz.
goferek - > taka superb bardziej zwróci na siebie uwagę niż kilka "ambitniejszych" ma...

źródło: comment_I9723xFaNL5ZrnDNQb5GrgPe3h0Zau0V.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@vajroos: Mnie raczej śmieszą ludzie śmiejący się z brzydoty Skody, która i tak wygląda jak każdy inny samochód w obecnych czasach czyli zupełnie bezkształtnie i bez jakiegokolwiek charakteru.
  • Odpowiedz
@vajroos: Jeździłem serią, nie jestem "uber" znawcą luksusu, ale uważam, że Superb jest jak najbardziej udanym samochodem. Ja nie twierdzę, ze obnizenie zawieszenia i wsadzenie innych felg uczyni cos nadzwyczajnego, ale stoje po stronie, że skoda wcale nie musi byc nudna. Odnosi się to równiez do innych marek/modeli powszechnie uznawanych za "nudne"..
@goferek: Ładne to rzecz gustu, a praktyczne? a moze to Airride i w 5 sec podskoczy
  • Odpowiedz
@vajroos: skoda ma dużo zalet. Możesz np. kupić sobie nową, na full wypasie, nie wzbudzając u nikogo zazdrości, a kupujesz obiektywnie spoglądając dobry samochód. Dosyć często korzystają z tego osoby publiczne. Poza tym pojazdy tej marki mają korzystniejsze stosunki ceny do jakości od VW. Na przykładzie Octavii widać że od drugiej generacji po lifcie skoda zaczęła oszczędzać raczej na drobnostkach, typu brak podświetlenia tablic ledami itd.

@Bart300: jak
  • Odpowiedz
@vajroos: uznawany przez kupujących, którzy się tak tłumaczyli. Obiektywnie patrząc jest samochodem okropnym, często się psującym, źle wykonanym jak i złożonym, kiepsko zaprojektowanym względem bezpieczeństwa itd. można by to ciągnąć jeszcze dalej. Fakt jest że na tle konkurencji matiz był jedynie tani, skoda zaś jest przystępna cenowo, dobrze zaprojektowana, dobrze zbudowana itd.
  • Odpowiedz
@vajroos: ja bym z chęcią przygarnął Octavie I, najlepiej 1.9TDI + GTB22 ( ͡° ͜ʖ ͡°), może nie jest cudowna, ale na dupowóz starczy :P
  • Odpowiedz
@vajroos: to ten 140 km? Alfy są ładne, ale skoda bije na głowę niezawodnością, a poza tym ruda tak się do niej nie pcha jak do alfy. Sąsiad ma 156 z 2004 roku, a nadkola nadkola zjedzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bart300: 150. Nie znoszę nudnych samochodów -> skoda to jeden z faworytów na podium w tej kategorii. I nie chodzi tu o mój gust, taka jest prawda. A o "zawodności" alfy to ten argument można włożyć między książki (nie tylko serwisowe).
  • Odpowiedz