Wpis z mikrobloga

  • 18
Kurde chyba zadarlem z ludźmi ulicy i mam teraz #!$%@?. Niedługo na wykopie beda obrazki "Je suis patryqo" jak mnie znajda...
  • Odpowiedz
@enron: Jasne, że będę handlował, codziennie muszę handlować z ignorantami, którzy wiedzą lepiej, bo ich zdanie jest najbardziej ich i tylko ono się liczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@patryqo: horzej jak hibopowcy udaja artystów i wydaja plyty co kilka lat, a wychodzi takie samo gówno, jakby wydali to w 2 miesiace xD
  • Odpowiedz
  • 3
@patryqo: w ogole, polski rab to muzyka dla przegrywów i dzieci, jak w kazdej piosence "artysta" poucza jak sie powinno prawidlowo życ i zeby nie cpac i z ludzmi dobrze zyc i byc szczesliwy i nigdy sie nie sprzedac xDDD
  • Odpowiedz
  • 2
@Dare: jak to słyszę to krew mi sie gotuje. Mam w dodatku jednego znajomego co ciagle #!$%@? jakies rapy zamiast mowić normalnie:/
  • Odpowiedz
@sniegi: @patryqo: Jak usłyszy Mesa to wpadnie w takie kompleksy, że będziemy słyszeć o samobójstwie użytkownika portalu wykop pe el w tvn i to będzie właśnie ta redakcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
Ale kopalnia beki w tym temacie o gurwa XD SEBIKSIKI NIE PŁAKUSIAĆ XDDDD tylko podludzie słuchajo hip hopu xD nawet jak mondry osteer rapuje że kocha polske to fsama forma tego gówna jest tak bardzo #!$%@? xD ps. To prawda ;___
  • Odpowiedz