Wpis z mikrobloga

@Greg36: ja #!$%@?, napisałeś, że 90% rapu to gówno - myślę "o pokazuje przykład Słonia", a Ty mówisz, że go polecasz WTF.

@patryqo: podludzie, to oceniają wszystko, podczas gdy nie mają o tym pojęcia. Oceniasz pewnie cały rap, bo znasz kilku #!$%@? artystów.
  • Odpowiedz
@Grzmihui: ale popka to ty szanuj. Może nie wszystkie kawałki ma dobre, ale kilka to perełki - samo życie 1 i 2, zmieniaj swoje życie, jesteś sam...:)

A jak mowa o HansSolo, to warto wspomnieć o 52 Dębiec - ich najnowsza płyta wgniotło mnie w ziemię - psalm 52 i świecie nasz są genialne:)
  • Odpowiedz
  • 8
Teraz milion komentarzy joł joł sprawdź to sprawdź tamto. Patrz jak zajebiscie recytuje pod dwa sample na krzyż czy jak kto woli nawija pod bit.
  • Odpowiedz
  • 13
@elvisiako: "Typowy polski kawałek charakteryzuje się boleśnie analnie zerżniętą linią bitu pochodzącą najczęściej ze strony www.dobryrap.pl, tekstem o tym, jak tu, w tym bloku mi źle, se nie mogę zajarać zielska, jak mnie opuściła moja ławeczka, w którym jako przerywnik stosuje się skrecze, czyli to, co nastukany kolo w fikuśnej czapce i kozackich słuchawkach wybębni na starej płycie winylowej."
  • Odpowiedz