Wpis z mikrobloga

#iphone #apple rozważam powrót do jabłuszek, po dwóch latach męczenia się z #androbieda mam już serdecznie dość, gorszego systemu/telefonu w życiu w rękach nie miałem, anyway

zastanawiam się nad kupnem nowego ajfona, ale oczywiście nie najnowszej generacji, bo za mało cebul, czy jest jakiś, którego już NIE warto kupować, bo ? Czy po prostu z grubsza wszystkie nowe będą okej, kwestia moich preferencji co do bebechów?

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 57
@Luxik: Tylko od 5s w górę, polecam 6 - świetny ekran, idealna wielkość (ani za mała na dzisiejsze czasy, ani za duża, że w kieszeń nie wejdzie), poza tym bateria trzyma mi 1,5 dnia przy mocnym używaniu, więc ładuję zawsze na noc i zawsze mam baterię na cały dzień pewniaka :) (nonstop włączone wifi, żeby w domu nie klikać ręcznie, jasność na 70% - wali po gałach), robi piękne zdjęcia jak
@botereq: Dziś różnica głównie w długości pracy, obecnie korzystam z 5s i nie mam problemów (nic nie tnie, jestem bardzo zadowolony), ale lepszy procesor, bateria, aparat, etc. w 6 na pewno zaprocentuje w przyszłości.
@Smartek: to telefon na 2-3 lata, więc cena raczej nie będzie zaporowa. Telefon i tak już codziennie wieczorem ładuję + awaryjnie ładowarka w aucie, więc jak dla mnie bateria może i 24h trzymać, oczywiście non-stop włączona internet/wifi.

Drogie cholerstwa, muszę jeszcze to przemyśleć :D 6 na pewno odpada, zaporowa cena.
@MaciejLU: @Balachowicz: @marchewaa: @Smartek: @tejotte:
ok, waham się właściwie pomiędzy 5s a 5c, ale różnica cenowa jest spooora. Dodam tylko, że smartfon to dla mnie głównie Wykop, Fejsik, Reddit, z domieszką poczty, czytania dokumentów, słuchania muzyki i robienia zdjęć + budzik, naprawdę reszta funkcji jest mi właściwie zbędna - więc czy w takim przypadku też warto mieć presję na model, bagatela, 800-900 zł droższy?

I tak przechodzę
Dodam tylko, że smartfon to dla mnie głównie Wykop, Fejsik, Reddit, z domieszką poczty, czytania dokumentów, słuchania muzyki i robienia zdjęć + budzik


@Luxik: Podobnie korzystam z 5s - społecznościówki, muzyka, zdjęcia, czasami ebooki.