Wpis z mikrobloga

#iphone #apple rozważam powrót do jabłuszek, po dwóch latach męczenia się z #androbieda mam już serdecznie dość, gorszego systemu/telefonu w życiu w rękach nie miałem, anyway

zastanawiam się nad kupnem nowego ajfona, ale oczywiście nie najnowszej generacji, bo za mało cebul, czy jest jakiś, którego już NIE warto kupować, bo ? Czy po prostu z grubsza wszystkie nowe będą okej, kwestia moich preferencji co do bebechów?

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 57
  • Odpowiedz
@dob3k: rozumiem. Wydaje mi się, że kiedyś czegoś takiego nie dało rady zrobić.

Kolega mnie namawia, żebym wziął jednak nowego 5s, bo gwarancja i w ogóle. Ech, coraz bardziej się to wszystko komplikuje :D A koło 1600 za używanego, ciężko zdecydować :P
  • Odpowiedz
@Luxik: ja bym kupil uzywanego ale niedlugo by miec jeszcze sporo gwarancji (zawsze sam tak robie jak kupuje). Nie wiem jakie sa ceny w PL, ale nie widze sensu brac sztuki z salonu.

  • Odpowiedz
@dob3k: no uznałem, że jak i tak już szukam droższych, to wolę za te 2-3 stówy mieć więcej miejsca, nie wiem ile przy obecnej wersji iOSa zostaje wolnej przestrzeni, ale jak ~10 GB, to w sumie i 16tka mi pyknie. Bardziej boję się tego, że wgram potrzebnych parę aplikacji, będzie iOS i zrobi się 3GB wolnego miejsca albo coś w ten deseń

jednak pojemność i tak jest dla mnie sprawą
  • Odpowiedz