Wpis z mikrobloga

Doszła do mnie w zeszłym tygodniu wykopaczka od @dreaper #nieoficjalnawykopoczta . Pewnie już miałeś wątpliwości czy lewicowe podejście do świata się opłaca, i czy nie przejść na stronę #4konserwy i #kuce .

Otóż nie, byłem troszkę podłamany, poziom dopaminy szurał po dnie mimo podnoszenia jej poziomu szlachetną parą z #epapieros , ale dziś jest najlepszy dzień eva, odbicie trendu spadkowego, nowa nadzieja, więc zbieram się za #pokazpaczke .

Aromaty są słodziutkie, a to że są za darmoszkę sprawia, że smakują jeszcze słodziej, choć zaczęły jednocześnie trochę dawać cebulą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Same aromaty nie urzekły mnie jednak tak, jak te kilka słodkich prażynek, które wrzuciłeś do paczki (pic nadgryzionych related). Smakowały trochę jak styropian, ale wiadomo - liczą się chęci i gest.

Danke!


No nic, teraz trzeba się odwdzięczyć, na razie nie mam nic ciekawego, ale jak mój dorobek się powiększy będę o Tobie pamiętał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
l.....i - Doszła do mnie w zeszłym tygodniu wykopaczka od @dreaper #nieoficjalnawykop...

źródło: comment_oE2oSXJtfXJOQjT115G3F1sOa6k9KZ2q.jpg

Pobierz
  • 3